Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz AlexWolf #10706 üzenetére

    1.
    mert pl egy t-54 nem volt ovepowerebb, mint mondjuk egy hasonló tierű bármi.
    Látszik nem régen kezdted a játékot. Tudod volt idő amikor a PantherII meg a Pershing volt az ellenfele.
    2.
    Na látod nem is annyira opé a francica ág. Tudod amit az egyik tanknál elvesz azt a másiknál odaadja.
    3.
    mivel könnyű velük játszani, elég sok noob is ezekkel tolja
    Ezt annak fényében, hogy egy métert nem mentél velük én azért átgondolnám.
    Egyszerűen félelmetes, hogy olyan tankokról alkottok markáns véleményt ami legfeljebb mellettetek áll a kezdőkörben de egy métert nem mentetek velük.
    A másik meg nem igaz, hogy még mindig képtelenek ellenük játszani a júzerek inkább elintézik azzal, hogy OPcsitermééértraktákajátékba.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • Eagle16

    addikt

    válasz AlexWolf #10706 üzenetére

    Azt a 19 csatát AMX-12T-vel nem mondanám tapasztalatnak.

    Francia tankkal a legnehezebb jól játszani, ezért magas tier-ben főleg közepes tankokban általában jó játékosok vezetik őket. És ezt úgy mondom hogy BatChat-el is van már 180+ csatám.

    Engem is idegesít ami kilő, ami sokszor lő ki azt kifejlesztem és megveszem én is. (kivéve SPG)

    De nem értem, hogy ha könnyű velük játszani akkor miért rühellted őket...enyhe ellentmondás.

    virkir: kívülről nézve az automata töltő valami csodafegyvernek tűnhet, persze azokat az eseteket elfelejtik mikor épp töltés közben kapnak el egy francia tankot és még köpőcsővel is átlövik. Csak ezek az 1. vs. 1 szituációk maradnak meg mindig, hogy én 1-et lőttem ő meg 6-ot...

    Akkor itt elmondom a nagy titkot: 1 vs. 1-ben a francia tanknak van előnye, ezért nem rambózunk egyedül. A magányos célpont az ínyenc falat egy francia tanknak.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák