Hirdetés

Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Zadia #8476 üzenetére

    Ezen ne csodálkozz. Ha már látom hogy értelmetlen a csata, sok a retard gyökér akik nem tudják hol, és mi lenne a dolguk, elkezdem lőni őket, hogy hamarabb vége legyen( fel lehet fogni eutanáziának, hogy ne szenvedjenek a saját hülyeségüktől :DDD ). Főképp hétvégén fordul elő, amikor már minden remény elveszett, hogy értelmet adjak annak, hogy leültem játszani. Ez akkor ciki amikor tier7-8 artyval vagyok...
    Ugye mindez azért, mert a report funkció sz*rt se ér, bár én minden nap elhasználom mind3at, multkor mégis én kaptam csetbant, nem is tudom miért...

    viszont tesztszerón tegnap vagy mikor egy akkora dolog történt, majdnem könnybe lábadt a szemem :DDD T30-al volt kemény 88 hp-m, himmelsdorf hegyen, mindenhol roncsok, mellettem egy sokhp-s is4-ünk, már le volt hozva a csata, és jön rám egy majd' fullhp-s t54, látja hogy az is4 reménytelen, de gondolta hogy engem még kilő. Is4 látta hogy az életemért küzdök, egy pattant is a t54ről, és a testével védett meg, nehogy ki tudjon lőni, és sikerült is, asszem én lőttem ki a t54et. Én már csináltam ilyet párszor, de értem nagyon ritkán tettek még ilyet aggyal rendelkező játékosok. respect az orosz kollegának :R

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Aktív témák