Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ez az új kárpótlási rendszer elég fura, egy kis fos tanknak nekimegyek, sérül 100hp-t, fizetek vagy 10 ezret, az előbb a saját artynk M103-ban max hp-ról lő ki és kapok 8000-et kárpótlásnak, 1 lövést tudtam leadni a csatában és csatt kivág az artynk, mert ő bizony odalő mikor az E-75öt keresztbe láncolom magam elé, nem is értem mit akart, ahol állt, onnan lehetetlen volt eltalálni az E-75öt, csakis engem lőhetett telibe, ki is kapot maxról, utána meg semmit nem talált el, buktuk is a kört, ha nem öl meg simán lehozom a kört, az az E-75 annyira hülye volt, hogy utána egy tiger2 megölte 1v1, pedig fullos volt az E-75, de a Maus-t a végén senki nem tudta sebezni.

    V.Dave ha elolvastad a telepítési útmutatót és kimásoltad az egész wot mappát egy külön mappába és oda telepítetted a tesztet, akkor értelemszerűen a rendes játék ott van ahol eddig volt, ha nem olvastad el a telepítési útmutatót, akkor majd legközelebb elolvasod.

    Így kezdődik:
    1. Make a copy of your game client and save it in a SEPARATE and SAFE location from your 'normal' game directory.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák