Hirdetés

Aktív témák

  • válasz myckey #41264 üzenetére

    Ja már kifarmoltam vele pár tank árát. Amúgy érdekes de lekopogom hogy mostanában nem gyullad. Egy időben mozgó fáklya volt... :U
    Az ágyúja viszont még mindig álom nekem és hála égnek már elég jó legénység van rajta. Ezzel van ráadásul a legtöbb csatám is.
    De a múltkor írta valaki hogy 8-as prém tankkal még egy über rossz kör is valami 15k kredit. Hát el kell keserítsem mert egy ilyennel is lehet vesztes kört menni ezt eddig kb 4 alkalommal sikerült már produkálnom. :DDD
    De ezek az én balf*szságaim voltak maga a tank szerintem remek csak lassú. :K

    Egyébként téged ismerve konkrétan a helyedben én talán a T34-et választanám. Főleg mert T32-vel mentél csomót és annak a legénységét átteheted ebbe illetve emiatt kb már nem lenne annyira ismeretlen ez a tank mert úgy is hasonlóak. :K

    TD-vel te szoktál játszani? Nem is emlékszem hogy szakaszoztunk-e úgy hogy te TD-vel voltál. Én szoktam ugye elég gyakran mert nekem bejönnek a TD-k. De ha nem vagy azokban annyira jártas akkor a JT 8.8 necces lehet hiába jó kis gép. Csak lehet csalódás lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

Aktív témák