Hirdetés

Aktív témák

  • forras2

    őstag

    válasz emre #39412 üzenetére

    Nekem akkor csinálta ugyan ezt, amikor a damage panel nem volt "kompatibilis" a játék verziójával.
    Raktam fel másik damage panelt és az óta nem csinálja ezt... először 8.2-ben jelentkezett.
    Eltűnt a damage panel, az alap jött vissza, és bedobott 1 szürke kockát, aminek a jobb felső sarkában volt 1 piros háromszög. De olyannal is találkoztam, hogy elindult a csata, ott volt a felrakott damage panel, majd kb 1,5 perc után előjött ez a hiba, majd 1 kis idő után megint megjavult...

    Más.... az sem teljesen normális, hogy valaki leírja az "élményét", és egyből jó pár topic lakó ezen csámcsog. Szerintem ez mindenkinek a saját problémája, és ahhoz senkinek nincs joga, hogy erről a részről véleményt alkosson. Az már más kérdés, ha a saját helyzetét írja le... De az is igaz ebből a szempontból, hogy az ilyeneket viszont nem kéne ide "hozni" :))

    Djuree
    Majdnem hogy csak rendszeresen előfordul, hogy 7-es csatába valaki behoz szakaszban 1 loltraktort. Olyannal is találkoztam már, hogy 3-as szakasz, 1 tigrisII meg 2 loltraki :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák