Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz virkir #31559 üzenetére

    És miért raktak ki? Páran panaszkodnak, hogy fegyelmezetlen sok ember CW-n. Ezt én is tapasztaltam, viszont kb 80%-ban így is nyerünk, legalábbis ezt vettem észre azokon a CW-ken,amiken részt vettem, amíg nem voltam, nem tudom milyen arányban nyertek.

    (#31573) BlackB1rd: Igen jelenleg az vagyok. De voltan már HAD-M-es és HAD-A-s is. :K

    (#31574) jimmy74: Szerintem is ráférne egy kis buff az IS-4-re. Ha már lassú, akkor legalább ne lenne papír. Nekem 8.1-8.2 óta van meg, szóval csak mások szavaiból ismerem a régit. Elvileg a 10-es sem volt rossz, csak pár patch-el ezelőtt lenerfelték a páncélját, mert a sok retard nem bírta átlőni. Egyébként nagyon jó kis járgány, cw-n lazán ki lehet osztani vele 4k dmg-t. Randomban elszabadul a pokol, csapatonként minimum 3-4 arty (az új mm mellett még nem játszottam). A CW sokkal jobb, mivel elkerülöm a sok hülyét, a szar pályákat, és a sok arty-t. Kár, hogy csak este lehet CW-t játszani, én szívesen mennék egész nap. A század nem ugyan az, oda is kéne pályaválasztó lehetőség. Múltkor nem volt CW, ezért századozni mentünk 10-esekkel. 5-ből csak 4x voltunk Serene Coast mapon.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák