Hirdetés

Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz #48613632 #28662 üzenetére

    Mégis honnan a francból tanuljon a casual egy stratégiát, ha mondjuk nem klántag?

    Erre való a fórumozás, ahol meg lehet beszélni a dolgokat. Körülbelül egy szobanövény szintjén voltam amíg rá nem találtam erre fórumra és fel nem lettem homályosítva. Akinek van rá igénye, hogy jobbá váljon, fejlődjön, az megtalálja a lehetőségeket. Meg lehet nézni jó játékosok visszajátszásait, youtube-on top klánok csatáit, gyenge pontokat, mivel melyik pályán hová érdemes menni, stb, stb...

    Másfelől mit kezd a stratégiával, ha a többiekkel nem áll kapcsolatban?

    Egyrészt ott a közös cset, meg a térkép pingelés, mondjuk ezt nagy ívben leszarja Marek, Hans és a többi kiskorú haverja. De mindig meg kell próbálni úgy reagálni az adott helyzetekre, hogy abból jól gyere ki (te is és a csapat is), persze ez mostanság már nem elég, egyre gyengül a játékosállomány színvonala és egyre kevesebb a játékos akinek van legalább minimális helyzetfelismerő képessége és tudja hogy mire való a tankja... Ezért egyre többet szakaszozok én is, olyanokkal akiket ismerek, akkor legalább 2 játékos van rajtam kívül akiben meg tudok bízni.

    XVM-met már én sem használok, mert frusztrált hogy látom a szobanövények statját, jobb a boldog tudatlanság. :)

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Meg van a 10,5-ös ágyú és a bunker torony a T29-re, eszméletlen jó. Mióta meg van, mentem egy 2,2K meg egy 3,6K sebzéses kört, persze buktuk mindkettőt, de szívattam a 9-es tankokat. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák