Hirdetés

Aktív témák

  • stork13

    aktív tag

    válasz Daywalker #240 üzenetére

    Nincs köze, leírtam, hogy miért kerül többe fenntartani egy T9, T10-et. Egy JÓ nem prémiumos képes fenntartani T9-T10-ét.
    Nem írtam, hogy vegyen premiumot, azt írtam, hogy kényelmi szolgáltatás és sok embernek megéri megvenni, mint low tierrel pénzt gyűjteni.
    T9 és T10 ahol már igencsak figyelni kell mert hamar mínuszba szalad az ember.
    Az, hogy prémiummal jobban játszik az ember azt csak úgy érzed. Ha van egy 3-as bukó sorozatod már 10-nek érzed, míg a 7 csatás nyerési sorozat, fel sem tűnik. Tapasztalat.
    Valamint az aranylőszer is képes sokat pattogni, pedig az sem olcsó mulatság. :)
    Ha a felvetésed igaz lenne, akkor a KV-5-öt, Churchill-t, B2-t és T14-et leszámítva a többi prémium is jobbára top lenne az esetek nagy részében. Ezzel szemben pl a Type, Löwe, T34 trió inkább középen-alul helyezkedik el a sorban és nem véletlen, hogy ezek a tankok nem tierjük legjobbjai, sőt...
    Pz38 pedig scout besorolás, így ez a dolga a nagyok között. Ráadásul nagyon jól rejtőzik, aki tudja használni az keres vele rendesen.

    A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

Aktív témák