Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz vbbb #15033 üzenetére

    Bírom amikor valaki ennyire nem bír egy géppel, más meg pont azzal jó. Én az Amx 40-t adtam el a píbe.

    VK3601 fantasztikus gép a saját tierjében (nekem).

    VK3002 DB-vel egyetlen köröm van. 1800 Xp lett vele a duplázó. Ellenséges Type-59-et és IS-8-at széjjel szopattam a PZ4 lövegével :DDD :DDD :DDD E-75-öt nem bírtam átütni, de 5 lövését vontam magamra, amiből egy sem talált, mert minden lövése elől sikerült elhátrálnom. Amíg velem volt elfoglalva a totál halál közeli pár HP-s csapatom kiszedte őt is. Maradt az arty meg a Ferdi. Ferdi 2 lövésre kipurcant és nyertünk. Ha az elején nem hibázik az Amx 13 75 és kinyír, akkor ez is csak egy rosszul sikerült duplázó lett volna, sőt mivel nem vonom magamra az E-75 és IS-8-ac, el is bukjuk az egészet. Imádom, ha jól megy a szekér és eredménye van annak, amit cselekszem.

    M18-cal (Csak a Sherman lövegggel) 3 fantasztikus kör, persze mind bukó. Elfogyott a csapat...Utána jövő játékban 3 sebző lövést tudtam leadni az ellen T34-re szemből, majd azonnal meghaltam. Persze azt megnyertük, de csak mert a Platoon társam egyedül vitte sikerre a másik szárnyat. Érdekes módon ez a 3 profi T34 aki bedarált nagyon elbaltázta a dolgot. Hiába volt 89% győzelmi esélyük, mégis elvesztették a csatát. :)

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák