Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Mcray #14788 üzenetére

    Ezeket én is leírtam párszor és mindig jön megmagyarázni valaki, hogy ez nem létezik, csak mi vagyunk a valóban bénák.

    Én eddig azt gondoltam, hogy a játék puszta véletlenségből tesz szopóágra, de ilyen nincs. Olyan nem létezik, hogy véletlenül veszítesz el 30 csatát egyhuzamban, mindet nagyon súlyos veszteséggel (2<15, 0<15, 3<15, stb).

    De most már 100%-ig biztos vagyok abban, hogy a MatchMaking direkt pécéz ki játékosokat akiket folyamatosan szopóágra tesz, aztán leszáll rólad pár napra vagy pár órára és kezdődik az egész elölről.

    Aztán egy ilyen szopás sorozat után a játék megvigasztal olyan csaták sorozatával amiket mindig mi nyerünk 15>0 arányban. Ez véletlen? Ez random faktor? A tündérmesékben talán...

    Direkt teszi ezt a játék. Mert amíg a játékosok felének kedvez addig másokat direkt szopat. Egyszer téged tesz meg áldozatnak, máskor meg másokat. Csak ezt lehetne szépen elosztva, felváltva néhány csatánként és akkor nem menne el teljesen a kedved a játéktól, mert aznap még nem mentél egy valamira való győztes csatát sem.

Aktív témák