Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz KicsiPaszuj #6336 üzenetére

    Akkor ne legyen az. Igazából mindegy, mert annyival különbözik a KV-1 és a KV-1S alváza, hogy a sport KV-nak gyengébb az oldala és a hátulja, azt, hogy van-e tömegkülönbség köztük, azt nem tudom, amúgy szinte ugyan úgy néz ki a kettő. Én most nem fogok utána keresni, legyen neked karácsony. ;)

    (#6325) vhw: Ezzel lényegében a pontosság nő, de igazad van, nem papíron.

    Itt azt írja, hogy az arty-k kivételével minden tank megkapja ezt az új szórási módosítást: These changes will apply to all tanks and tank destroyers in the game. We have decided not to apply these accuracy changes to SPGs as it could potentially damage gameplay too much.

    (#6337) Preda: Dehogy félek, szeretem lőni a hasát, T9-10-es gépekkel szépen beüthető. :) Amikor pedig kigyullad és nem oltja el, akkor a legjobb. Egyszerűen csak utálom, hogy az egész világ náci, mindenki a németekért rajong.

    (#6348) Angel1981: Én a modulokra gondoltam. Pl M103-ra külön rádiót kell kifejleszteni, hiába van már egy egy T10-es a T29-ből, és a T29 sem kapja meg a T1HT 960 lovas motorját. Amúgy néha az adatoknál is szoktak valós értékek lenni, nem hiába kapott sebességbuffot az IS-7, bár semmit sem ér vele. A Tiger-nek valszeg azért csak annyi, mert így van balanszolva.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • forras2

    őstag

    válasz Fel #11616 üzenetére

    Erre cserélik majd le a T-50-2 őt

    Részletek a cseréről:
    - MT-25 lesz a T-50-2 helyett
    - Ha a T-50-2 ki van fejlesztve, MT-25 is ki lesz
    - Ha a T-50-2-a garázsban áll, akkor megkapod az MT-25-öt és mellé egy extra 100%-os rádióst
    - T-50-2 legénységét ingyen átképzik a MT-25-re
    - Álcázás és statisztika is átkerül az MT-25-re
    - Az XP a T-50-2-ről átkerül a MT-25-re
    - T-50-nel gyűjtött XP pedig a KV-1S kerül át... /valamilyen okból/
    - Új lőszer nem lesz betöltve
    - Emblémákért és a feliratokért visszakapod a vételárat.

    T-50-ről miért kerül át az XP a KV1s-re??? T-50 is megszűnik? :U

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Fel #13352 üzenetére

    Nézzünk egy valós példát...

    Garázsomban van egy-egy kétskilles legénységgel megrakott T-50 és T-50-2. Melyikkel mi leszen?

    A T-50 marad, és a legénysége is marad, csak a rajta levő felhasználatlan XP átmegy a KV-1S-re, mert a T-50-ből (és a rajta levő XP-ből) kifejleszthető T-50-2 helyére az MT-25 kerül, de annak a fejlesztési helye változik. Akkor is, ha a T-50-2 ki van fejlesztve?

    A T-50-2 helyett kapok a garázsba egy MT-25-öt... A legénységet átképezve megkapom benne? A zászló, álcafestés átkerül az MT-25-re, amit goldért tettem rá?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • Bingisz

    addikt

    válasz Fel #14866 üzenetére

    A guuglis fordítás helyett van rendes magyar blog: [link]
    Néhány érdekesség az előző kérdések és válaszokból:

    - T57 Heavy és Foch 155 nerfelve lesznek, de nem mostanság. (Szerintem a T57 megkapja az 50b töltésidejét)
    - AMX50B lehet, hogy buffolva lesz. (Szerencse, hogy a franciát húzom az amcsi helyett :D )
    - a fejlesztők a KV-1S nerfelése mellett döntöttek, de még gondolkoznak azon, hogy hogyan. (Én olyat hallottam, hogy a 122-es ágyú nélkül leviszik tier5-be)
    - Maus és IS-7 jól teljesítenek a statisztikák szerint, a Tiger (H) buffot fog kapni. (Na egész tömegek vágya fog valóra válni...)
    - a második német TD ág a Marder III-al fog kezdődni 3 v. 4es szinten, Sturer Emil 128mm-es ágyúval fog rendelkezni, a legfelső szinteken pedig kazettás autoloaderes járművek lesznek. (Must have, bár tény hogy papírok lesznek...)
    - nem lesz több "ingyen T34-szerű" prémium tank :(
    - Havok fizika: elhajló antennák, ház rombolódási és felrobbanási animációk, szép, de nincs hatással a játékmenetre, a játékosok bekapcsolhatják, ha GTX-470 vagy jobb videokártyájuk van. (Jöhetne már... :U )
    - Az E-25 úgy néz ki nagyon népszerű az Orosz szerveren de már addig a pontig hogy a játékosok félnek hogy ez is úgy elárasztja a szervert mint a Type 59. (Engem meglepett, de tény, hogy sokkal jobban használható, mint gondoltam)
    - Lehetséges megjelenik az autoloaderes KV prémiumként de nincs garantálva és egyenlőre nincs tervben. (Mondjuk lecserélhetnék a KV-5-met... :DDD )
    - Pár különlegesebb "elfoglalt tank" is lesz. (pl.: KV-2-88, KV-2-150, T-37-75) (Csak lehessen megveni aranyért, vagy adhatnák küldetésekhez jutalomként...)

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Bingisz

    addikt

    válasz Fel #17881 üzenetére

    :B

    Mondjuk ilyen páncél mellett annyira nem biztos. Azért a Su152-es trollágyúnál nem lehet rosszabb, se a KV-1S D-25T-nél. Megkapja az E75 töltésidejét, meg a célzását aztán jó is lesz.

    De a lényeg nyilván a Top TD lesz. Csak legyen tényleg Autoloaderes, és ne legyen sz@r a célzásideje, mint a franciának....

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • scyllarus

    veterán

    válasz nyunyu #18566 üzenetére

    Ebben igazad... lenne. HA normálisan játszanának a csapatok, HA a szerepkörében használható lenne. De a csaták 90%-ában két forgatókönyv van:
    1. az ellenfél átgázol a makákócsordánkon, és ott lihegnek 2-3-an az arcodba. A 135 alphának semmi visszatartó ereje sincs, szétkapnak, mert rád mernek jönni. A 165 csak több volt, a lesebzett ellenfelek legalább megálltak egy pillanatra, amikor kaptak egyet, a front pattintott (vagy nem), újabb 165 -> 300+ bekapott sebzésre már egy KV-1S is megáll.
    2. a csapatunk átgázol a makákócsordájukon, rohanni kell egy kis sebzésért, kevés lövésed lesz -> nem mindegy, abból mennyit sebzel.
    Igaz, a hp több lett, de sajnos a megnövelt modulsebzések miatt ha már bekap az ember párat, akkor hiába marad hp-ja még, nem tud tölteni/lőni/mozdulni...
    Viszont az A-43 hihetetlen jó kis gép, fürge, fordulékony, az M4 ágyújával (csak nagyobb ROF) hatékony is. A VK30.01H is nagyon jónak tűnik T5-ben a Konischsal (mert megkapta ez is, és oda nem gáz a kisebb alpha). Ugyanakkor az új T6 német medre nem tudom mi szükség volt, újabb 30.01D. Már nem tudom követni a T5-T6 német modellszámozást...

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • Bingisz

    addikt

    válasz scyllarus #18587 üzenetére

    Hát a 950 hp-val már nem tudja kinyírni a KV-1S két lövésből a vk-t, onnan meg nincs sok esélye. Majd akkor lesz szívás, ha a KV-1S megkapja a D-10T-t ami szvsz sokkal megbízhatóbb, mint a sz@r 122-es.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • KisApám

    addikt

    válasz nyunyu #24925 üzenetére

    Most KV-1S a legnagyobb tankom,
    a KV-1-en MINDEN ki van fejlesztve, illetve a KV-1S-en is,

    DE mégsem kapták meg az elit szintet.

    (előttük a a T-28-on nincs minden, a T46-ot eladtam, a kezdő tank MS-1 is eladva.
    Érdemes lenne visszamenni, és mindegyiken minden kifejleszteni, és hajrá?)

    A német vonalon a GRILL-em megkapta az elit státuszt, minden fejlesztve,
    a Sturmpanzer II eladva, DE azon sem volt minden kifejlesztve rajtva (a Grill megkapta mégis az Elitet).
    (Elit a Pz.Jag I és a Marder II)

    Szóval NEM ÉRTEM...

    ̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

  • KisApám

    addikt

    válasz Bingisz #24930 üzenetére

    A KV-1-ből mind a 3-at ki kell fejlesztenem akkor, hogy a KV-1 megkapja az elitet?

    Remélem a másik 3 tankot nem kell fullra fejlesztenem, hogy a KV-1S elit legyen.

    Vagy az egész fejlesztési sorban MINDEN tankot fel kell húzni maxra?

    És pl. az elágazásoknál mindegyik ág tankját meg kell venni,
    DE csak azt kell kifejleszteni maxra, amit vinni akarok, hogy AZ megkapja az elitet?

    ̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

  • diegho

    nagyúr

    válasz Drenadar #32332 üzenetére

    A században nem számít olyan sokat az egyéni skill. Annyit tudok csinálni, hogy mindig megmondom a legjobb pozíciót és a legjobb teendőt, ha egy átlagos játékos megkapja ezeket az információkat és csak a lövés múlik rajta, akkor simán képes bárkit leverni, vagy veszett csatákat megfordítani. Ma Stieger-el toltunk egy csatát, ő T-43-al volt, én már meghaltam, ellenféltől élt egy KV-1S 4xx hp-val és egy Panther2 11xx hp-val, neki meg 500 körül volt. A KV-1S megölése nem volt necces, de a Panther2-t szerintem ő sem hitte, hogy meg tudja ölni, végig mondtam neki hova menjen és hova célozzon, egy marhaságot csinált, akkor vertem a fejem a falba, de szerencsére a panther2 elcseszte a lövést és így sikerült megölnie. Most sem értem miért nem ment ott egyenesen tovább. Replay-t majd tesz fel remélem és látjátok miről van szó.

  • sith7

    nagyúr

    KV-1S nerf hasonló lesz, mint a VK30.01H esetében ?
    Akinek megvan annak megmarad a KV-1S, és megkapja a KV-85 - öt is ?

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Csorbi #64662 üzenetére

    Elsősorban mindenképp pontosan kell lőni! Drága a lőszer bele ez tény, de innentől már ilyen tankok fognak jönni, erre fel kell készülni! IS-3 nagyon jó tank, az egyik legjobb szerintem a játékban, nagyon jó köröket, vastagon hozókat is lehet vele menni! Ahogy sith7 is írta, minél többet kell sebezni és egy időben keveset sérülni! Nehéz, de törekedni kell rá!

    szerk: akkor lehet igazán sokat sebezni, ha 10-esek között vagy, mert sokkal több a HP, amit lehet harapdálni. De fullosra fejleszd ki, utána jó lesz majd!

    (#64661) sith7: Én úgy tudom KV-1S megszűnik, nem lesz hanem 2 másik tank lesz helyette!? :F Viszont azt talán mindkettőt megkapjuk....remélhetően! Itt megragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem, hogy azoknak, akiknek végleges - goldért vett - álca van a KV-1S-en, azok majd mindkét új tankot végleges álcával kapják meg!? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • Chris0321

    addikt

    World of Tanks Magyar Portál:

    -Úgy néz ki, hogy a KV-1S kettészedésével mindkét tankot (KV-1S, KV-85) meg fogják kapni a KV-1S tulajdonosok. Később jönni fognak részletek a dologról
    -Szintén az a terv, hogy ha az FV4202-t lecserélik, és az FV4202 prémium tank lesz, akkor a tulajdonosok megkapják ingyen az FV4202-t úgy, mint ahogy az a T34-el történt. Részletek később a dologról
    -A Sztálingrádi pálya 9.4-ben fog jönni (Remélhetőleg a Havok fizikai motorral együtt)
    -A WoT játékosok átlagéletkora 29 év
    -Az átdolgozott Malinovka 9.3-ban jön
    -A 9.3-as patch 3 Tier 8-as könnyűtankot fog hozni: amerikai, német és orosz
    -Új japán tankok nem jönnek idén, esetleges kivétel egy Tier 8-as prémium közepestank
    - A Firefly ág a páncélvadászokkal idén fognak jönni. (Tier 6 Firefly, Tier 7 Challenger/Avenger, Tier 8 Charioteer, Tier 9 Conway, Tier 10 FV4005 Stage 2)
    -Naponta átlagosan 4 milló játékos játszik a WoT-tal
    -Soshykin

  • lnk

    aktív tag

    válasz Djuree #65349 üzenetére

    Én Fb-n.

    -Úgy néz ki, hogy a KV-1S kettészedésével mindkét tankot (KV-1S, KV-85) meg fogják kapni a KV-1S tulajdonosok. Később jönni fognak részletek a dologról
    -Szintén az a terv, hogy ha az FV4202-t lecserélik, és az FV4202 prémium tank lesz, akkor a tulajdonosok megkapják ingyen az FV4202-t úgy, mint ahogy az a T34-el történt. Részletek később a dologról
    -A Sztálingrádi pálya 9.4-ben fog jönni (Remélhetőleg a Havok fizikai motorral együtt)
    -A WoT játékosok átlagéletkora 29 év
    -Az átdolgozott Malinovka 9.3-ban jön
    -A 9.3-as patch 3 Tier 8-as könnyűtankot fog hozni: amerikai, német és orosz
    -Új japán tankok nem jönnek idén, esetleges kivétel egy Tier 8-as prémium közepestank
    - A Firefly ág a páncélvadászokkal idén fognak jönni. (Tier 6 Firefly, Tier 7 Challenger/Avenger, Tier 8 Charioteer, Tier 9 Conway, Tier 10 FV4005 Stage 2)
    -Naponta átlagosan 4 milló játékos játszik a WoT-tal

    -Soshykin

  • Bingisz

    addikt

    Úgy néz ki, hogy nem kap tier 5 KV-1S-t akinek megvan most a tier 6-os. Egyedül a tier 6 KV-85-öt fogja megkapni helyette.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Angel1981

    veterán

    válasz h1mpi #66475 üzenetére

    "Mert a végén az IS-4 nem elit."

    Mire odaérsz, már rég az lesz; a KV-3 egyik ágyúját is megkaphatja, ezért nem elit, de értelemszerűen, mire kifullozod a KV-3-at, és meglesz a D-25T ágyú, azzá változik majd.

    Egyébként mivel a KV-1S-t most megpiszkálják, és csak 3 fokos lesz a gun dep, én a KV-1 után a T-150-et javaslom inkább, mivel kezdő vagy.
    Egyébként a KV-1 talán a legjobb "oktató" tank a kezdők számára, szerintem 200 csatát minimum menj vele!

  • Mcray

    senior tag

    válasz h1mpi #66475 üzenetére

    Ha szétszedik az KV-1S-t a következő javítással, akkor erős a gyanum, hogy a T-150 megkapja a KV-1S mostani kiváltságát. Azt, hogy sok rajongója lesz.

    Most is fantasztikus, de mindenki úgy bele van esve a KV-1S-be, hogy nem látják a fától az erdőt :)

    Semmilyen más tankkal nem öltem még meg 3 darab elit KV-1S-t, akik szakaszban egymást fedezték, és egyszerre jöttek rám 3 irányból. Egyetlen egyszer tudtak sebezni a T-150-ben, mert jó szögbe rángattam a vasat és sokkal gyorsabban töltöttem. Pár ilyen csata után eladtam, mert kellett a hely. Ha most elrontják a Hellcatet és a KV-1S-t (Majd kiderül, hogy igen vagy nem), veszem is vissza a T-150-et.

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Angel1981

    veterán

    válasz ng0ofy #66478 üzenetére

    Csakhogy a KV-1S jelenlegi formájában még max. 1 hónapig lesz meg - pont mire megszokná, addigra pá-pá!

    Az IS-4 meg azért nem elit (szemben a legtöbb T10-es tankkal), mert a D-25T ágyút is használhatja, és az még nincs kifejlesztve annak, aki T5-T6 vonalon mozog a szovjet heavyk tekintetében.
    Azt az IS-el, vagy a KV-3-mal kell kigrindelni, és amint ez megvan, úgy az IS-4 is automatikusan "megkapja", ergo nem lesz rajta mást kifejleszteni, és elitté változik.
    Vili? :)

    [ Szerkesztve ]

  • scyllarus

    veterán

    válasz Mark_o #67383 üzenetére

    Nem kapsz pluszt semmit. Ha van KV-1S a garázsban, megkapod a KV-85-öt, ennyi.
    Én is ezért vettem vissza 2 patchcsel ezelőtt :((

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • scyllarus

    veterán

    válasz Valentin90 #67527 üzenetére

    A KV-1S helyett megkapod a KV-85-öt, ami a tesztszerón tapasztaltak szerint nem lesz rossz tank a 100mm-es ágyúval. Talán nem olyan OP, mint az eredeti volt, de nekem pl. jobban tetszik, én az eredeti Sportot utáltam, az IS-t is inkább a KV-13-ból húztam ki. Pont egy ilyen ágyút hiányoltam róla, gyors, pontos és nem rossz az alfa sem (a 250 ugyan jóval kevesebb a 390-nél, de a T7-es Tigris is milyen bitang a 240-es alfájával, T6-ban sem lehet kevés a 250). Nyilván több tapasztalat kell majd, hogy az összes változást értékeljem, de nekem így jobban tetszik, még a végén megtartom.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • skopy

    tag

    Sziasztok,
    lehet egy kicsit hülye kérdés, de ha most van KV-1S tankom a patch után (elvileg ketté válik az ág )
    akkor mind két tankot megkapjuk vagy csak egyiket ? :((

    Az akasztott embert, még az ág is húzza.

  • S.Copperpot

    tag

    válasz Angel1981 #72256 üzenetére

    Kétségtelen, hogy ez egy pozitív marketingfogás, de azért ne keverjük össze a gálánssággal. Ráadásul még nem tudjuk mi lesz: lehet, hogy
    - senki nem kap semmit, csak szépen lecserélik a brit T10-es medet egy másikra (habár ennek az eddigi kommunikáció alapján elég rossz sajtója lenne - de pl. a KV-1s átalakítása ilyen volt)
    - aki kigyúrta, benn van a garázsban, az megkapja a prémiumot és az új T10-est is (ez volt a T34 esetében, ez nevezhető gálánsnak - de én inkább nevezném pozitív marketingfogásnak)
    - aki kigyúrta, benn van a garázsban, az megkapja az új T10-est, és csinálhat valamilyen kisebb küldetést, ha szeretné megkapni a prémiumot is (ez még nevezhető úgy-ahogy fairnek, de nem biztos, hogy annyira pozitív marketingüzenete lesz, mint az előzőnek. Szerintem ez a forgatókönyv a legvalószínűbb)
    - mindenki csinálhat valamilyen nagyobb küldetést, ha szeretné megkapni a prémiumot is (én ezt óriási kibaszásként élném meg, mert elég sok időt beleáldoztam a projektbe, de ilyen volt pl. a SuperPershinges mutatvány - ezt azok neveznék pozitív marketingfogásnak, akik nem tudták vagy akarták elérni az FV-t a határidőn belül)

    Mivel mostanában a WG nem szorul rá a marketingre, meg az új játékosok bevonzására, tulajdonképpen akármit csinálhatnak, sokat nem vesztenek vele. Engem meg már év elején elvesztettek, mint rajongót - csak ezért az idióta ötletemért játszok még, hogy megszerzem az FV-t is... :)

    We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Angel1981 #74398 üzenetére

    én ebben a cipőben vagyok a KV-85-el! használható jószág, érdemes megtartani, egyáltalán kipróbálni? mert csak azért hagytam meg a KV-1S-t hogy megkapjam, de sokan azt mondták rá, hogy gyengébb lett......mi igaz ebből, mert ha az, akkor eladom, nem érdekel az sem, hogy végleges mindhárom álca fent van rajta. :U

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • popey37

    addikt

    az orosz ágon a KV-1S volt a császár, sajna nerfelték és azóta nem igazán jó. azóta a KV-85 és a T150 viszi a primet, bár a KV-85 nagyágyúja sokáig tölt de üt is:)
    ő lett a KV-1S utódja, a kv-t levitték tier 5 be és behozták a KV-85-öt, megkapta a KV-1S legénységét.
    én szeméyl szerint nagyon sajnáltam a nerfet.

    [ Szerkesztve ]

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

  • zodo

    nagyúr

    válasz Papooo #119192 üzenetére

    Egyelőre nincs tervbe egy komplett másik ág végig szenvedése egy hasonló heavy-ért mint a T110E5.
    Nagy valószínűséggel megtartóm de legények "majd egyszer" kap.
    Ha a nagy tesó T-32 megtetszik akkor viszont eladóm.

    (#119201) BÁ Nutrition

    Közepes és nehéz tankot kár összehasonlítani de szerintem is az előbbi a fun.

    masodik motorját vmiert egybol "megkaptam" csak a kreditet kellett fizetni,

    Ha a fejlesztési ágon megnézed a "második motor" infó tábláját annak is alsó sorát akkor látható hogy ugyanezt a IV-es szintű M-17T jelzésű motort használja még a BT-7, T-28, SU-14-2, SU-8, KV-2, KV-1, SU-14-1 is. Azért "kaptad meg" mert a T-28 -on már korábban kifejlesztetted így mikor megvetted a KV-1-et már nem kellett kifejleszteni csak újra megvenni.

    Ezért célszerű minden fejlesztést kifejleszteni mielőtt továbblépnél a következő tank osztályra.
    Amúgy ami talán még nem lett említve a legnagyobb szívás KV-1-el kapcsolatban hogy az utána lévő mindhárom (KV-1S, T-150 és KV-2) tankot ki kell fejleszteni ahhoz hogy elit legyen azaz be tud kapcsolni a "legénység felgyorsítása" opciót.

    a 4ik szintu ugyanannyi loeros, ezt furcsallom, elvileg picit ritkabban gyullad. ez 5k xp?

    Gondolom a VI-os szintűre gondoltál mert annál 15% esély a tűzre, cserébe nehezebb 150kg-al.
    Igen 5100 xp és a KV-85 alap motorja.

    egyenlore eleg szenvedosnek nez ki a dolog(legenyseg 75%)

    Gyári tank specifikáció csak 100% -tól várhatók el.
    Több száz csata és jó lesz.
    Alapokat megtanulni és emellett kreditet farmolni kiváló tanuló gép, sőt legénység húzásra is tökéletes egy darabig.
    IS-7 ágon haladva én már több nemzedéket is kineveltem.
    Ebből a tankból ültek át KV-85, IS, IS-3-ba és így lehet hogy az eredeti Rádiós (aki nem kellett a további tankokba mert csak 4 fő-el mennek) több mint 1 skill -el rutinosabb.

    ja meg h ennek is draga a javitasa, ránézésre de full Stock sinte

    Nyugi, szinte a legolcsóbb lesz mire lesz normális legénység és nem halsz meg a csatában.
    Egy jobb körön lőszer újra töltés és némi javítás után is marad 30-40k
    Mondjuk én goldot nem igazán szoktam lőni mivel több mint 25x drágább és néha az se segít vagy ugyanúgy kiszednek a végén.

  • e-newsee

    addikt

    válasz Melorin #173243 üzenetére

    Látom fejlődött a téma, amíg nem voltam. :)

    (#173277) Melorin:
    Azért, mert amíg a lámpás el nem éri a 100%-ot, nem lesz aktív a hatása. Ezért felesleges kihúzni a 100%-ot nulla hatással, amikor közben fejleszthetsz egy másik skillt, aminek haszna is van. Az újraosztással ugyan veszítesz egy kicsit (vagy goldért nem), de így folyamatosan egy használhatóbb tankod lesz, még ha kezdő is. Lentebb kifejtem jobban.

    Amúgy a srácok nagyon jól összefoglalták a legénységfejlesztés trükkjeit. :R
    Csak megerősíteni tudom, hogy a javítás fontos a KV-1 esetében, mert még mindig elég jól használható sidescrape-re, az viszont sokszor jár láncolással, ha okosabb ellenféllel találkozol. Vagy artyval.
    Az álcának nem sok értelme van, a látótáv növelésnek szintén, mert a KV-1 eleve rövidlátó, és ezen lényegében nem sokat változtatnak a skillek sem.
    Csak hogy egy példával érzékeltessem a crew fejlődését:
    Kihúzod az összes legénységi tagra a javítást 100%-ra, plusz tovább fejleszted őket a második skillel 30-35%-ra. Ekkor (ha újraosztás után is megmarad az első skill 100%-on) újraosztod a képzettségeket.
    Legjobb megoldás talán, ha csak a parancsnoknak adsz lámpást, a többi tagot úgy hagyod. Ez már rengeteget számít, mert ugye látod, mikor spotoltak fel. A többieken viszont maradt a javítás, tehát még mindig viszonylag gyorsan szerelsz láncot. Mivel így a legképzetlenebb tag a parancsnok lesz, ezért ő plusz bónuszt fog kapni a legénységi XP-re. (Ha jól tudom, úgy működik, hogy minden tag megkapja a számolt crew xp-t, a leggyengébb tag pedig a dupláját. Vagy valami ilyesmi, a többiek majd kijavítanak.)
    Nagyjából ezen idő alatt ki lehet húzni elitre a KV-1-et. Persze teljesítménytől függ, de mivel 3 ágon mehetsz tovább, ezért elég sokáig tart, amíg elit lesz.
    Aztán fejleszted tovább a legénységet, amíg ki nem fullozzák a második skill sort, plusz a harmadikból 30-35%-ot, nem tudom pontosan. Ez szintén az újraosztás miatt kell.
    Na ekkor oszthatod újra úgy a képzettségeket, hogy MINDENKINEK legyen egy 100%-os BIA, a parancsnoknak plusz 100%-os lámpás, a többieknek pedig valami más. Akár maradhat a javítás is.
    Tehát jól látszik, hogy ahhoz, hogy a legfontosabb képzettségekkel ellásd a legénységet, minimum két skill sor kell. Persze, ha kapsz egy ajándék legénységi tagot valami küldetésért, vagy a múltkori twitch prime-os mókáért, akkor azt egyből ki tudod képezni egy lámpásos, BIA-s parancsnoknak, és akkor már csak a többiekkel kell törődni.

    A KV-1 amúgy tényleg jó választás. Jól pattint, lehet támaszkodni a páncéljára, és a tipikus heavy, amivel lehet a frontban harcolni. Én személy szerint a kisebb löveggel használtam (a meggymag köpködővel), nekem az jobban bejött, épp a gyorsabb töltés miatt. A nagynál, ha ellővőd magad, rád mernek esni, mert tudják, hogy sokáig töltesz.
    Három ágon is mehetsz tovább. A KV-1S-ből mehetsz a hátsó tornyos medek felé, és három heavy felé is (IS-7, Obj.277 és az Obj. 705A). A T-150-ből egy másik 10-es heavy, az IS-4 húzható. A KV-2 pedig áttér az arty ágra. Szóval a KV-1 jó kiinduló alap, ha az orosz ágakat akarod csinálni. Mindegyik ágon sok jó tank van, amik a kedvenceid lehetnek. Persze, ha mindegyiket ki akarod fejleszteni, az nagyon sok legénységet jelent, ahhoz meg sokat kell játszani. Ki van ez találva, na. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Kevés ambivalensebb tankkal játszottam ebben a játékban.

    Ha egy ELC bejön melléd, nem tudsz rálőni, pedig te sem vagy egy nagydarab állat, folyamatosan ellövik a legénységet, üzemanyagtartályt, viszont egyszer, csak egyszer legyél totál sík terepen és akkor bármi jöhet szembe. Ez az ágyú egy álom, az alappal beütsz mindent a tier 8 medekig, a prémmel gond nélkül a tier 8 heavy-ket is, pontos, simán lehet vele mozgás közben is lövöldözni. Ezt a képet is csak azért rakom be, mert szovjet heavy ágyútól nem várnék 10/10/10-es eredményt és mégis. Emellett a páncél tier 7-ig meglepően jól működik, nem vagy gyors (34km/h), de meglepően agilis, Himmelsdorf hegyre fel a medekkel tud menni és nagyon gyorsan forog.
    Tényleg nagy kár azért a 3 fokos ágyúsüllyedésért, ha megkapná legalább a szokásos 5 fokot akár egy kis átütésért vagy töltésidőért cserébe, szerintem megtartós lenne. Így azért a KV-1S meg T-150 jobb ezen a szinten.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák