Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz ddt500hu #6436 üzenetére

    Maga a hajoval semmi, mert tulajdonkeppen utokepes a maga osztalyaban. Ellenben alt. mindig egy 1-2 tier -el feletti hajokkal rak ossze, amik ellen mar gyenge. Foleg ha van szemben egy Tirpitz is. Anno egy North Carolina -val mentunk a Tripitz ellen. Az en loveseim mintha lepattantak volna rola, a tarsamat par sorozatbol kilotte, ugy, hogy fele eletereje meg megmaradt. Aztan en mar csemege voltam neki.

    Neha befigyel egy jobb kor, de ez a ritkabb.

    Ti mennyit gameltek? Tudom, hogy van sok kocka, akik 24 orabol 18-at tolja, meg talan sulibol is. Nekem nincs ennyi idom, de nem is tudnam csinalni.

    Magaval az osztalyokkal. En a New Mexicoval a Kongo -val vagyok egy szinten kb. A Colorado -t meg folyamat azt latom, hogy szitava lovi a Nagato. Lehet user error, de hogy allandoan arra fogni, az tulzas. Es tenyleg az latszik, hogy Coloval hatraarc, ha Nagatot latsz, es ugye meg az sem segit, mert gyorsabb is, meg a lotavja is nagyobb.
    Szoval most ott vagyok, hogy osszelapatolom a Coloradora az XP-t, aztan mar nem biztos, hogy erdemes belefognom, hogy itt feljebb lepjek, mert egyre gyengebbnek tunnek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák