Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Tuco Ramirez #655 üzenetére

    Attól függ, melyik stílus jön be majd legjobban. Nekem az amerikai cirkáló és a japán csatahajó-vonal tetszik leginkább, van aki rombolózni szeret, nekem pl.: az nem bejövős. Amerikai csatahajó sem vészesen rossz, pontatlan, nagy szórású ágyúik vannak és rosszabb a lőtáv, mint a japánoké, ezért szerintem hátrányban vannak. Cserébe talán vastagabb a páncél, jobban bírják a gyűrődést és jobb a légvédelem és nem mellesleg gyönyörűek. :)
    Hordozóval játszani megint csak egyéniség kérdése, nem rossz, de az átlagosnál jobban a csapatra vagy utalva, a sajnos már most is gyakran előforduló agyhalott csapat esetén hamar víz alatt lehetsz. Olyan, mint a WoT-ban az arty, ugyan nem vagy annyira tehetelen, de ha meglátnak, biztosan elsődleges célpont leszel.

    Így van, ágyúzásnál érzésre megy a dolog, ez szerintem nagyon jó a játékban, ha lenne célzási segítség, elveszne az egyik leglényegesebb elem. Torpedónál van egy segédcsík, de az is csak akkor jó, ha nem változtat irányt vagy sebességet a célpont.

    Fentiek saját véleményt tükröznek, kéretik nem belekötni, simán lehet, hogy mások másképpen látják. Én is csak kb. 2-3 hete játszok vele.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák