Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz MPowerPH #5558 üzenetére

    Csatahajókból ami már használható az a (USA) New York,főleg New Mexico, az nagy daráló, de ezek még lassúak, és az USA ág T8-ig az is marad. Sajnos magasabb tierben (T7+) többnyire csak szívás a játék. Japán oldalon a Myogi már nem sz@r de a Kongo fejlesztett kapitánnyal és felrakott upgradekkel elég durva, és azok már gyorsak is. A Fuso is jó de nem egy nagy ugrás a Kongo után. A Nagato az eléggé adja, csak ott is a 25 csomó kissé karcsú.

    Régen rinyáltam már, de majd most ;] : napok óta szívok a BB-kel, szitává lövök egy hajót, beleverek 90% sebzést meg citadellát, mindent, és jön vmi thief, és lelövi az utolsó HP-t róla. Folyamat ez van. Bedarálok 5 hajót és jó esetben 1 sunk. A multkor már annyira ideges lettem hogy seggbelőttem a sunkhalász Clevelandet. A másik meg, egyfolytában utolsónak maradok, mert lehal az egész csapat. Totál agyatlanul játszik mindenki, és ez kb T7-8, ahol azért már elvárható lenne némi agymunka.

    [ Szerkesztve ]

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák