Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • englis

    csendes tag

    Üdv!

    A problémám az, hogy nem tudom feltelepíteni a legális - bár kissé régi és nem oem - xp prof-mat a p45-ös lapkakészletű msi alaplappal működő gépemre. Az alaplap msi p45 neo3, proci E7200 intel duál, 2 giga 1066 mhz ddr2 memória, asus eah3650 silent magic 512 mb videokari, egy 200 gigás és egy 500 gigás sataII samsung winyó. Elindul a telepítés, F6 - floppy be - driver kiválasztva - folytatja a telepítés, majd leáll, h frissítsem a biost ( a legfrissebb perpill) vagy valami egyéb baj van. A vista lazán felkéredzkedik, és gond nélkül megy, csak nem tudom használni vele a nyomtatómat, meg a megszokott progijaimat. Most is vista alól vagyok, de nekem nagyon kellene az xp. Ha valaki tud, kérem segítsen.

    english

  • englis

    csendes tag

    Ezer hála minden jó tippért, végül is csináltam egy új xpét, a régibe integráltam az sp3-at és az összes alaplapi meghajtót. Uh mostmár xp alól vagyok. Valami azért még mindig zavar. Miért kellett elrontani 3 cdét, mire sikerült egyet bootolhatóra megírni. A MagicIso eddig hibátlanul működött, miért hülyült el a Vista alatt? A másik kérdésem az - ha tud rá valaki válaszolni - az új telepítésnél az eredeti C:-re telepítettem formázás után a megbuherált xpét, és most telepítés után a régi D: lett a C: és a rendszermeghajtó most F: - látott már valaki ilyent?

    english

Új hozzászólás Aktív témák