Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz zoltanz #37207 üzenetére

    Houston, egy kis baj van.
    Ma reggel beérek az irodába és lassan indul el a gépem, nem baj belépek. Mikor legközelebb arra járok újra be kell lépnem, kezd gyanús lenni. Újraindul. Ezt játszuk még párszor, majd F8 ne induljon újra. Hurrá! BSOD :(
    DFS_FILE_SYSTEM, STOP: 0x82
    De jó! Régi gép biztos rossz a vinyó. Elő az éppen nálam lévő kölcsön laptopot, hiba ugyanez. Kolléga jön nem indul a gépe, majd kiderül, hogy csak az idul, amelyik nincs hálózaton. Minden gépen lefutott a tegnapi windows update lehet ez a gond vagy inkább vírus?
    A gépeim legálisak, különböző víruskeresők futnak a gépeken.
    Update: a szerverünket ujraindítottam, mert odébb lett rakva és most szólnak, hogy az sem megy :)
    Hiba: windows could not start because of an error in the siftware (ja, egy error :) ) blabla load needed DLLs for kernel. blabla

    Kezdjem visszatöltögetni a mentéseket vagy update hiba és várjak javításra a microsoft-tól?

    Szerk.: hardver vegyes, szoftver szintén, kliens xp, szerver 2003, víruskeresők frissítve (bekapcsoltam őket), a laptopot tegnap telepítettem, frissítettem, a gépemen pedig tegnap rwggelre futott le az ms virusketeső találat nélkül

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák