Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Steelmanus #24135 üzenetére

    Nem néztem a dátumot, nem is próbáltam még soha, sőt, bevallom őszintén, egyáltalán nem is érdekel a Windows 7 :DDD Csak gondoltam segítek neki, és linkeltem egy cikket. Többet tudnék mondani, ha próbáltam volna már, de nem próbáltam, úgyhogy egyetértek és elhiszem. ;) :R
    A tesztet sajnos még nem volt időm elolvasni, és bár nyilván sok dologban igazuk van, de érdemes azért az ilyen teszteket némi fenntartással olvasni, mert lehet, hogy egy hónap múlva meg megjelenik egy másik teszt, ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja. :D Ráadásul az index.hu nem kifejezetten informatikai szakértelméről híres, én mondjuk jobban tudnék hinni pl. egy Prohardveres tesztnek, mert az biztos, hogy hozzáértők által készült. Persze az is simán lehet, hogy az index.hu-s cikk a valóságot fedi, fene tudja. No meg azért bele kell kalkulálni a szubjektív élményeket is, mert lehet, hogy a teszt azt állítja, hogy egy program/oprendszer/akármi lassabb, Te mégis gyorsnak érzed, és végül is az élmény a lényeg, nem a számok. ;)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák