Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabee.

    nagyúr

    válasz Remix #20841 üzenetére

    Ha feltelepítetted akkor frissítést automatikusan bekapcsolhatod, a nod vírusírtó jó (bár picit visszafogja a gépet) , a lopott verziót meg kiírhatja az xp-d-re de ha már lefuttattad a windows updatet- és nem írta ki eddig, akkor ezután sem fogja :) Talán nem jogtiszta az xp-d? vagy mitől félsz? :D :DDD :DDD
    Ha fennvan a ie7 meg a mediaplayer11 akkor érdemes egy codec csomagot még felpakolni, (k-lite codec pack), illetve ha registry-t szeretnél tisztítani, akkor pl az easy cleaner is tökéletesen jó! :)

    Jah és az automatikus frissítéssel egyben letölti az IE7-et is :)

    Üdv: Csabee.

  • blaces

    tag

    válasz Remix #20841 üzenetére

    Saját XP használat (mármint odahaza)!

    1. Én beszoktam, amilyen feledékeny vagyok utólag biztos elfelejteném bekapcsolni :D
    Ha azt akarod, hogy a Windows minnél biztonságosabb legyen, akkor nem árt, ha frissíti magát :)

    2. Én mondjuk speciel, mást nem rakok fel, csak akkor ha tényleg szükségem van valami speciális dologra, például az msn kézírás funkciónál kell :)
    IE7pro kiegészítőt szed le valahonnan (na ez nem hivatalos frissítés :D, ha használod az IE-t)
    Igen és fontos, ha nincs SP3-d a telepítő készletben, azt is google-ben keress rá: service pack 3 download, és kapsz egy csomó találatott ahonnan letudod szedni :). Automata frissítésnél, ezt sokáig szedi, és általában olyan telepítéstől számított 2 hét...

    3. Van aki más Internet Security-ra esküszik :) Én nem próbáltam, de szerintem jól teljesíthet :). Visszont egy anti-spyware programot felraknék még. Spyware-k ellen az internet security csomagok gyengék, tapasztalat és olvastam is... Spyware Terminator szerintem egyszerűen kezelhető és jó program erre a célra.

    4. Nem szoktam ilyet csinálni, csak akkor ha már a haldoklik a rendszer, szerencsére nálam nincs ilyen gyakran (max 1-2 évente, registry módosítás nélkül :))

    Ez csak az én véleményem volt, hogy én hogyan csináltam, nem kell megfogadni :P

Új hozzászólás Aktív témák