Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dr. Romano

    veterán

    válasz moonman #1366 üzenetére

    Most már elfelejteném szívesen. Csak ezért választottam a telepítésnél azt a verziót, mert egy hardver problémát akartam felderíteni és gyorsan fel akartam rakni egy OS-t.
    És mivel a Starter a legkisebb a csomagban, gondoltam ez kevesebbet is foglal és hamarabb kész van a telepítés, de tévedtem. :(

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

  • yash

    senior tag

    válasz moonman #1366 üzenetére

    moon: ha Basic-et rakok, akkor driver ügyben milyen változások lesznek a VGA drivert tekintve? Mert hiába erőlködök mindenféle WDDM butitásokkal, csak azt veszem észre, hogy az XGM driveres vidkarik sokkal kevesebb hőt termelnek (notebook), az i915-ös chipsettel. Ha BASIC-et rakok, és ezáltal esélye sem lesz AERO-t futtatni (igen, már próbálkoztam butitásokkal, akkor is rezsót csinál a gép aljábol, még DWM-et is kilöttem, de akkor is), és akkor XGM drivert fog alá rakni? Talán akkor az i945 ugyanugy kevesebbet fogyasztana, mint az i915? MErt az állitolag többet bir vistával üzemidöben, mint XP-vel! :Y Nekem meg közel egy orával kevesebbet, mert zabálja az áramot ez a q*rva vga, és az istennek nem birom rávenni semmiylen trükkel, hogy hagyja az akkut békén! XP ment 4:15-öt, Vista jó ha 3:15-öt megy! Ez azért nem kevés, 25% kb. Bezzeg akinek i915-je van, nincs is WDDM, és neki meg többet bir ugy a gépe... ez tök szemétség! Mindkét gép azonos tipus szinte, csak generácios eltérés van közöttük HP gépek: NC4200 és NC4400.

    a média funkciok hiány mit jelent? nem lesz media center? egyéb nyalánkságok hiánya?

Aktív témák