Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz Jo4e #8188 üzenetére

    Feltelepült minden gond nélkül...most jön restart ;)
    Megvárom még azért, hogy befrissíti-e magát vagy kidob-e vmi hibaüzit ha rendszerrel együtt betöltődik...

    szerk.:
    Tökéletesen fut... semmi gondja nincs 64-bit-el így elsőre... :K ;)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Jo4e #8188 üzenetére

    Hali. Ha már Avastot akarsz, akkor sztm szedd le a Home-ot belőle. Összehasonlíthatod a Prof-fal, szinte alig tér el tőle és az a legjobb, hogy a Home otthonra Ingyenes. Miután leszedted és telepítetted, csak beregelsz az Avastnál és a mailedre kapsz egy kúlcsot, amivel egy évig legálisan használhatod a cuccot. Ha letelik az egy év, akkor csak jelzed az Avsatnál és megint kapsz. :)
    A Prof. viszont nem ingyenes, azé fizetni kell, egyébként 3 havonta újra kell rakni, h menjen, mert utána letíltja magát. Én is ezt használtam jó ideig, de aztán ajánlották nekem is itt a fórumon és azóta áttértem a Home-ra. Én meg vagyok elégedve vele és ez is frissít naponta többször is. Jelenleg Win 7 x64-en használom gond nélkül, de volt már ez nekem XP-n és Vistán is, szal nincs vele gond.

Aktív témák