Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Francia91 #94350 üzenetére

    Szewasz Francia! :)

    Én, nem azt írtam, hogy váltani kell annak, akinek jól működik és ez az egész izé még megfelel. :)
    Sőt, egyáltalán nem. Azt írtam, de most írom le utoljára, mert ezek szerint szarul fogalmazok és nem értetlenek vannak itt többségében, hogy nekem és a nagy többségnek más elképzelése van arról, hogy egy tetves flagship-nek nevezett készülék, ami hozzáteszem, az egyik legjobban összeszerelt készülék a mai napig Xl-lel vállvetve, kivéve DAC hogy mi a stabilitás, mitől okos egy annak nevezett készülék etc etc...

    Hát a 950 a többi Win készülékkel már nem az régóta, mert különben azt használnám, hogy ne tartsak attól, hogy egy fotó nem veszik el, hogy nem indul újra, lefagy, elérhetetlen vagyok, vagy bármi olyan más, ami miatt a készülék egyszerűn nem alkalmas arra, amire én szeretném és amit megjelenésekor mittomén már, vagy 200-220k körül vettem az edigiben. Vagy az XL-t, amit meg 250 ezerért, ami szánalmas rablás és a felhasználók átverése, mert nem erről volt szó.
    Sok mindenről volt szó, és semmi nem valósult meg, ellenben ami jó volt, azt sikerült elbaszni, nem is kicsit, hanem úgy, hogy annak vége...lett.

    Ez az egész win10 baromság nem kellett volna. A kiváló 8.1-et kellett volna teljesen frankóra csiszolni, a fejlesztőket pénzelni, a dokk és a többi baromi jó ötletet tovább vinni és akkor most ez a rendszer alázná a másik kettő "nagyot" nevezzük így. Ráadásul a szintén befuccsolt és nagy dirrel-durral beígért(?), Project Astoria-val, amivel egy rakás új "átvágott" felhasználót szerzett az MS, konkrétan a droid-ot ki is nyírhatta volna. De miért tenné, ha a háttérben megállapodtak jó pénzért és már régóta odamelóznak.

    Ebből regényt lehetne írni, hogy mi miért és hogyan alakult így, mert szándékosan lehet valami így tönkre vágni, de ha nem teljesen hülye a felhasználó és értelmezni (nem rád értem) is tudja, amit a sztrádán olvasni megbízható helyekről, akkor simán összerakja a felborított sakktáblát, ami régóta sakk helyzetben áll, a matt-hoz meg már nem sok kell.

    ----------

    (#94351) Bogyó bá'

    Passz, örülj neki, hogy eddig nem volt! :)
    Lassan lehet, hogy ki néz Neked egy WDRT.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák