Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frod

    addikt

    Sziasztok!
    Lumia 635-öt használok, ezzel kapcsolatosan volna két kérdésem:

    1, Bő egy hónapja használom a telefont, és eleinte 1,5 nap után is picivel a fele alatt volt az aksi, most pedig simán csinál olyanokat, hogy este 100%-ra töltöm, mire reggel kelek már csak 90-en van... (wifi/adatkapcsolat kikapcsolva ha épp nem használom)
    Érdemes néha teljesen lemeríteni az akkut? Mert mondjuk én nem szoktam, csak minden nap este felrakom tölteni.
    (Továbbá megjegyzés, hogy elég sokat nézek rajta videót de ez is mintha elképesztő ütemben használná - kb. 2,5 óra videónézés 80+ %-ról ilyen 30% környékére. Ez normális???)

    2, A másik kérdés a helyigény: amióta feltettem minden szükséges programot, ahelyett, hogy stagnálna a hely, szép lassan fogy. Eleinte még 2,98 GB szabad helyem volt, most már csak 2,91 és picivel több, mint egy hónapja használom csak. (Emailt talán heti párat szinkronizál, fotót max 3-4et ha csináltam...)
    Esetleg valami megbízható takarító alkalmazás amit javasolnátok, hogy ürítse a felesleget? Egyáltalán mi foglalhatja ilyen ütemben el a helyet?
    Köszi előre is!

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák