Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz Imi91 #193 üzenetére

    Szia Imi91!

    Nagyon köszönöm a privátodat :R , sikerült kijavítani a Windows CE 6.0-s PNA magyar kezelőfelületének legtöbb hibáját.
    Az az érdekes az egészben, hogy régebben tudtam én is, hogy a Win CE-ben (amelybe én minden gond nélkül be tudok lépni a PNA főképernyőről) a ResidentFlash2-t kell megnyitni kézileg (mert amúgy nem jelenik meg), és ott lehet rendszerszinten buherálni, de elfelejtettem. :-)

    Elindítva a My Device (Saját eszköz) alkalmazást, a \ResidentFlash2 gyökérmappában megtaláltam a Hungarian.ini fájlt, és abban átírtam a helytelen magyar szövegeket. Tehát itt nem kell semmilyen képet vagy ikont retusálni.

    Cserébe megosztok egy linket: innen a Win CE rendszereken használható Notepad tölthető le (a QR-kód alatt van a link). Kicsomagolás után a Notepad.exe programot át kell másolni az eszköz belső tárhelyére vagy SD-kártyára, majd a Win CE-ben kijelöljük, és a File menü Send to... parancsával kirakható asztali ikonként (de nem szabad átnevezni, mert akkor már nem fut).
    Ezzel a \ResidentFlash2 nem nyitható meg, de My Device (Saját eszköz) alkalmazással a szerkeszteni kívánt, szöveges formátumú rendszerfájlok átmásolhatók olyan helyre, ahol el lehet őket érni, így nincs szükség USB-kapcsolatra, és a fájlok PC-n való szerkesztésére.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák