Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Desy

    tag

    Mióta elkezdődtek a 11-es átállások a gép legváratlanabb pillanatokban rendszeres és hírtelen leállásokat produkál. Még kék képernyő sincs csak az utolsó ablak kifagy. Előtte sem volt hajde-hó vidám... de mostanában ha napi kétszer vagy akár 12x futtatom a javítás műsort a.. végszó mindig azonos.

    A W10 úgy volt rossz, ahogyan volt. A 11 meg működésképtelen a gép állapotjelzője és támogatása szerint. Úgy gondolják a nagyon okos programozói háttérben a vég vezetői, hogy itt az ideje, hogy a világ ismét platformot váltson és ahogyan régen az AT lecserélésre került XT rendszerre illetve a későbbi processzoros módosítgatások mint a (Pentium) éppen ideje most is valami hasonló dolgot művelni...

    Remekül meg lehet élni abból, hogy a világot mindenféle pepecselő műsorral csapolják egy ténylegesen átfogó és értelmes változtatás helyett. Az előrejelzések alapján az újonnan kiadott produkciók már most elavultak.... Hát nem érdekes? A magyaroknak a 99%-os részesedése a PC javára azt mondja, hogy az éves fizetést félre kell tenni 2 évente mivel az amortizáltság felgyorsult...?! Persze... azok a kivételek, akik miniszteri fizetéssel bírnak semmi munkáért avagy az éppen rájuk esőt tudják valami eszményi árcetlivel egy tényszerű támogatás nélkül megszédíteni.

    Vajon melyik melós tud félretenni évente 1 milliót azért, hogy legyen egy használható gépe és az éppen aktuális minőség szerint az egy "elfogadható" teljesítést produkáljon!? A keleti féltekén ez nem egy hatalmas probléma mivel az árak a munka jövedelemhez azon a valós szinten vannak ami éppen a realitást célozza.

    A nyugat.... egy kizsákmányoló,(adós) rabszolgaságrendszerű és kapzsi világ!

    [ Szerkesztve ]

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz Teasüti #139069 üzenetére

    Az időszak lényegét tekintve már akkor megtörténhet, ha a gépet bekapcsolom.
    Semmiféle extra vagy szélsőséges dolog nincs.
    W10 fut... hivatalos magánjogon.
    Néhány játék mint a F4, Skyrim és a Bethesda remek 64bit rendszerű művei.

    Az alkotások minden bizonnyal jók... a W7 esetében semmiféle gond(om) nem volt
    A W10 viszont egy csoda. Egy világ átverése... az ÉN átverésem mivel állandóan hibás.

    A visszatérés... egy másik lemeztömböt akar és... nem kizárt a beruházás mivel máshogy nem tudom megoldani a létező munka elvesztése nélkül.

    Nem foglalkozok a dologgal örökké és nem is értek hozzá.
    Amit tudok az annyi: A jelen állapot használhatatlan, élvezhetetlen és idegesítő!

    -------
    AT és XT régi lemez és teljesen lényegtelen. Csak illusztris példa.a kötözködését!
    Akinek ige, vegye magára.... :K

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz Geth #139070 üzenetére

    Erről jutott eszembe...

    Sok helyen már a 10GB-s hálózat az alap. (nem magyar... nyilván)
    Többnyire a kínálatban 2.5-ös eszközök kaphatók. A magyarok sokfelé a 30MB-s hálózat előnyeit domborítgatják... miközben az már annyira elavult, akár a windows 3.11 hálózati rendszerei.

    Megnézted már a magyar műholdas internet ár / érték arányát!? Jobb mint a cirkusz.
    ...mármint jobban megmosolyogtató mint a porondon vergődő bohócruhás attrakciói.

    A levetett kabát jó mert olcsó vagy ingyenes.... de ki fizet egy koszos és büdös kabátért!?

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    válasz jokeph #139084 üzenetére

    Mivel ennyire sokakat érdekel...
    Nagy öröm ez nekem. Tényleg.
    Azonban a lemez új. A csati új/régi és a ram ellenőrzött/másutt is.
    W7 esetében "semmiféle" extra vagy szélsőséges probléma nincs és a W10 rendszeren mutatkozó hibák, hiányosságok és problémák meg sem jelennek.
    Vadi új telepítés... 1 percig nem ment a játék és kifagyott. A háttér élt...de nem lehetett hozzáférni a látatlanság "a kifagyott kép" miatt.
    Nos igaz... azt nem írtam vagy tettem hozzá: Bethesda játék.
    Az Origin, Ubisoft... játék (FarCry, Ghost...) némi túlzással, de mesésen fut.

    Szóval az olyan mint a Fallout vagy Skyrim (64) megöli a W10 masinát.
    Az efféle "bűvölet" hardver hiba vagy szoftver? Esetleg: használó?!

    Persze... tisztában vagyok avval, hogy újra be kéne fektetni egy - két milliót. De én nem miniszteri fizetésből tengődök szédítő marhaságokat beszélve és elképesztő hülyeségeket csinálva mások kárára és terhére... Mindazonáltal látom a sok kék összefüggésű véleményt és visszajelzést is. A megoldást viszont nem látom. W10 esetében a videokártya szoftver sem képes jól teljesíteni... ha a gyártottól van. A legtöbb estben szinte alig fut. A W10 saját töltése és telepítése legalább megteszi a hatást annak ellenére, hogy azt írja... ELAVULT. Majd az internetes bohócság a friss verziót követelve.... nyafog és csikorgatja a fogait. Tényleg. Melyik ujjamat harapjam meg?
    A gépnek nincs semmi baja hogyha nem használt. Ez tény.
    Ha igen... akkor jönnek a problémák. Tv bámuláshoz és zenehallgatáshoz nem kell számológép. A cucc komoly machinációkhoz összetett feladatok futtatásához kell. Egy szerkesztői feladathoz fölösleges új hatalmas teljesítményt venni csak azért, mert az modern. Az én gépen szinte sohasem megy 35% fölé. ha igen... az olyannyira ritka esemény... mint a holdraszállás.

    Egyedül azt tudom, amit megtapasztalok és nem többet.
    A mások segítsége meg... nettó 10e-rel indul... aztán kiderül, hogy semmire nem jut vele mivel minden teszten átmegy és semmiféle hiba nem tárható fel.
    A legtöbb tesztet amit más is megtehet végignyomtam és semmi. A szoftveres összeakadás lehetősége meg szinte kizárható hiszen a rendszer önmagát tisztogatja és tarja rendbe... Elvileg.

    A W7 nem tesz ennyit a használóéért. Az csak dolgozik mint egy igásló. :R

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    ... és csak még egy apróság.
    W10 rendszeren a HALO teljes anyagát végigtoltam sírás nélkül....

    Szóval a probléma a felhozott játékban és annak támogatása körül van?
    Nem... nem én vagyok az egyetlen aki ezekkel nyüglődik. De én az egyik vagyok azokból akik örökké problémákba ütköznek és talán az egy, aki ezt meg is osztja...

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák