Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz togvau #94321 üzenetére

    Mert itt a fórumon egy troll vagy a Microsoft és Windows témáknál, ezen nincs mit magyarázni... Elég csak megnézni a sok közül pl. ezt a legutóbbi megnyilvánulásodat, de még az is kulturáltabbra sikeredett a mostaninál. És nem, nem azzal van a baj, ha valaki leírja itt egy szakmai topikban a problémáját és megoldást keres rá. Hanem ahogyan teszi és amilyen + jelzőkkel megtoldva, ami alapján a jelen esetnél is egyértelmű, hogy valójában mire megy ki a játék... Szóval nekem aztán pláne ne akard megmagyarázni, ismerem jól az ilyeneket... :N

    A másoknál működik meg egyébkét annyit tesz, hogy nem feltétlen a rendszerben van alapból a hiba, mert akkor vsz senkinél sem működne. Meg ugye ki tudja, hogy kinél éppen hogyan van megbuherálva, akár külső programok által letiltva ez+az, akinél éppen nem működik...

    Az az ingyenes build upgrade pedig nem éppen mai eset... Ráadásul úgy pontos, hogy az 1 éves frissítési időszakon belül csak egy bizonyos ideig volt az a trükközés, de később azon is változtattak és nem frissült csak úgy magától. De egyébkánt előtte is el tudta kerülni, aki kicsit is utánajárt. De ha esetleg lefrissült neki 10-esre, akkor is volt lehetősége 30 napig visszaállni az előző Windowsra.

    [ Szerkesztve ]

  • svgyula

    addikt

    válasz togvau #94321 üzenetére

    Azért azt ügyesen kifelejtetted a mondanivalódból, hogy nincs hozzá win10 driver. Ezután még csodálkozol, hogy nem működik? Azt gondoltad, hogy örökké fog működni minden rendszerrel? Én nyomtatót dobtam ki amikor áttértem a win 7-re mert egyik "hozzávaló"(?) driverrel sem lehetett életre kelteni. Ha az alaplapi hangkártya bemenetre rádugsz egy mikrofont annak működni kell ha a gépnek van hangja. De ha a win7-el működött akkor mese nincs vissza kell menni arra a rendszerre! :K
    (#94335) Döglött Róka
    Nem hozzád viszi javítani a gépet. Akkor neked nem mindegy, hogy milyen programokat használ? Megint előtört belőled a vállalti rendszergaza :N Mikor érted meg, azokat akik nem a rendszergazdák kénye kedve(?) szerint akarják használni a rendszerüket? Ha neked nem tetszik egy egy alkalmazás az nem jelent semmit :N ez az alapfelállás! Ne szólj hozzá ha nem értesz azzal a programmal egyet amit használ! Ez ilyen egyszerű........

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák