Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uriember

    aktív tag

    válasz Cs1csó #89064 üzenetére

    A 1703-ról egyik napról a másikra eltűnt a Dell Audio Maxx, az istennek sem tudtam visszavarázsolni, csináltam egy alaphelyzetbe állítást, akkor se. Aztán frissítettem a 1803-ra, elindult a Maxx Audio. Ez ok.
    Aztán - mivel nálam is fizetősre van állítva a wifi, így egy darabig nem frissített semmit, valamelyik nap eszembe jutott, hogy megnézem mik vannak tervben, volt egy rendszerfrissítés és egy Defender frissítés. Gondoltam az nem baj, ha letöltöm, kikapcsoltam a fizetős opciót, rögtön le is töltötte, újraindítás előtt telepítette is. Mikor végzett újra bekapcsoltam a fizetős wifit, minden jónak tűnt. Aztán mielőtt lefeküdtem, aludni küldtem, vette is az adást, elmentünk aludni :). Reggel ébreszteném, de nem ébred, többszöri próbálkozás után elindult, de látszott, hogy történés volt, mert a gyorsindításos oldalaim nem nyíltak meg, hibaüzenetet kaptam, hogy a Windows nem záródott be megfelelően, akarom e újra betölteni, akartam, így beállt a rendszer. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ez normális e, mert a Win7-el ilyenek (a régi laptopomon) nem fordultak elő, szegényesebb volt a rendszer, de stabilabb. Kösz a hozzászólásokat.

    Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

Új hozzászólás Aktív témák