Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz #58000384 #28271 üzenetére

    Régi képnéző pl. tudta azt, hogy a következő képet is meg tudtam vele nézni. Ez az új, néha tudja, de túlnyomórészt nem lehet vele a következő képre lépni. és tapasztaltam olyat is, hogy marhaidétlen sorrendben mutatta a képeket, volt olyan kép, amit többször megmutatott, a következőre kattintva, volt, amit átugrott.
    Például itt van ez a mappa.

    Itt az első képet megnyitva, van lehetőség a következőre lépni. De az alsó sorban lévő 180Kb-os jpeget nem bírja megnyitni.
    Ebben a mappában viszont nem tudok a képnézőben előző következőre lépni. Miért? Mi a különbség a két folder között?

    Ja, de mégérdekesebb, mert ha középről választok egy megnézendő képet, akkor ott már tudok előre-hátra mozogni. Váááá.
    Nincs jobbranyíl:

    Van jobbranyíl.

    Szóval, én köszönöm szépen az újdonságokat, de, ha nem működik, akkor ne tolják az orrom alá.
    Július 29-ig még elfogadható lett volna az ilyen, de már 4 hónapja kinn van a végleges rendszer, és az ilyen működésbeli bugok itt már nem megengedhetőek. Ahogy az is egy vicc, ahogy a posta működik. (nálam csak múltidő, mert kihajítottam, ment vissza a win7-en is használt emclient). Képnézőből is jön vissza a win7-ben megszokott, a böngészőből sem érdemes a win7 újdonságát használni, lejátszó is inkább az aimp, kodi, mpc-hc, nem pedig a groove és egyéb újdonságok, akkor kérdemén, minek a win10? Nekem nem ad sok újat. Félreértés ne essék, mehetnék vissza win7-re, de azért használom a tizest (egyelőre insiderként), mert igenis érdekelnek az újdonságok. Csak éppen nyafogok, ha nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák