Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doner

    aktív tag

    válasz King Unique #149455 üzenetére

    "Ennyi erővel a felhasználó is letölthetné és telepíthetné a licencnek megfelelő kiadást, akkor nem lenne aktiválási probléma. :)"

    Fején találtad a szöget. A felhasználók többségének fogalma sincsen az ilyen-olyan verziókról, az is csoda ha egyáltalán tudja valaki hogy a gépén windows 7 vagy épp 10 vagy 11 fut. (most a ph közönségéből induljunk ki). Ezért mondom azt hogy egy bios oem key megléte esetén teljesen magától értetődőnek kellene lennie (ha egybként technikailag lehetséges, és lehetséges mert ugye nálam is működött) hogy felajánlja a rendszer hogy ez az eszköz már rendelkezik egy digitális licenszel aktiválhatjuk a most telepített windows-t azzal is.

    "Bár az továbbra sem világos, hogy amikor a Pro Education kiadás volt telepítve, akkor hogyan lett ott 0xC004F034 aktiválási hibakód, már ha így értendő a leírtak egyáltalán..."

    Pedig teljesen világosan írtam hogy a gondot én okoztam azzal hogy nem pro educationt tettem vissza rá hanem sima educationt. És az education alatt jöttek ezek a hiba kódok. Amíg pro education volt rajta ott nem kaptam hiba kódot mert ott aktiválva volt még.

    Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

Új hozzászólás Aktív témák