Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz King Unique #126971 üzenetére

    A leírást többször néztem, mint a gombot, az maradt meg, most is csak arra figyeltem. Ezért elnézést! A tapasztalatom is ezt támasztotta alá: Frissítés-szüneteltetés után a halasztással együtt: csak annyit írt: frissítések elérhetőek. Keresésre keresett, és töltött- telepített. Majd forgalmi dijj beállítása után csak Keresésre is keresett és töltött- telepített. Ami maradt, majd kiderül ha elérhető a kövi kumulatív és a gép megtalálja, és szól..

    Mindannyiszor keresést láttam, és a keresésbe "egyeztem bele".

    Ezen a csatornán nem csak a kumulatív frissítések jönnek, hanem minden. De mint tudjuk nem mindenkinek egyszerre. Nem akarom azt hogy nekem kelljen csekkolgatni, hogy milyen frissítések forognak az éterben, hogy vajon melyik jöhet nekem, és így melyik okozhat galibát. Azért vagyok annyira lusta, hogy várjam meg, míg szól a gép az alapján ami benne van. De ha már szól, akkor szeretném az esélyt hogy utánanézhessek a dolognak (említett tapasztalatok). Az sem jó megoldás, hogy megállíthatom a töltést, telepítést, mert volt már nem egyszer hogy 5 perceket keresgél eredménytelen (elég 5 perceket vártam már eddig...). Ezt nem várnám végig. Viszont az sem jó, hogy rámegyek hogy keresés csinálom amiért van a gépem. és már csak akkor látom viszont hogy települ, vagy "települt, mehet a resi" mert abból is volt már galibám ha itt állítottam meg a cuccost.
    Kíváncsian várom, hogy a linkelt kép fogad majd értelmes magyarsággal, vagy értelmetlennel 18 óra+ ami kell neki ha kell neki múlva.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák