Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz King Unique #36993 üzenetére

    Köszi, valóban ez a lépés kimaradt, de lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatosan. Elindítottam a lemezkarbantartót, és az általad leírtak szerint beraktam a pipákat, többek között a régi Windows telepítés elé is. Miután leokéztam, elkezdte lepucolni a cuccokat, és közben észrevettem, hogy a tálcán a hangrendszer ikonjánál, a külső USB-s DAC-om felírata eltűnt, mintha be se lenne kapcsolva, de bevolt. Tehát nekem úgy tűnt, mintha a DAC driverét is lepucolta volna a takarítás során. Gyorsan leállítottam az egészet a mégse gombbal, és utána egyből megjelent újra a DAC.
    Létezhet az, hogy egy ilyen lemezkarbantartós művelet esetén, a régi Windows telepítés bejelölésénél, lepucolja egy aktív eszköz driverét? A gondom az, hogy ennek a DAC-nak nincs Win 10-es drivere, a tavaly augusztusi Win 7-ről 10-esre történő frissítés során is, lényegében átemelte a Win 7-ből a DAC driver teljes telepítési mappáját, mert az összes ezzel kapcsolatos dátum, még a 2014-es DAC driver telepítési dátumára utalt. Most attól tartok, ha leszedetem a lemezkarbantartóval a teljes korábbi telepítést, nem fogom tudni használni a DAC-ot, mert mint írtam, nincs hozzá Win 10-es driver. Tehát a korábbi 10240-es, meg a mostani is lényegében egy Win 7-ről frissített rendszer, tiszta telepítés még nem volt.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák