Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz twine #25889 üzenetére

    "egyik napról a másikra megszűnt szinkronizálni"
    Az hát. De ez csak az egyik problémám.
    Próbáltam törölni az accountot, és újra hozzáadni, de mostmár az se sokat segít rajta :(
    Másik bajom, hogy több óra alatt se szinkronizálja vissza az olvasott emailek törlését a gmail felé.
    Harmadik, hogy az outlook.com-ot nem tudom kitakarítani belőle. Emiatt alapértelmezetten levelet sem tudok vele küldeni (pl. böngészőből egy email címre kattintva), mert az outlookus jön fel.
    Negyedik, hogy a csatolmányokkal marhára hadilábon áll. Bűnlassal tölti le őket, ha egyáltalán hajlandó letölteni.
    Működésben, használhatóságban közelébe nem ér az androidos gmail kliensnek.
    És sajnos ezek a problémák nem csak a mostani 10565-s builddel vannak, hanem a levelező app sosem működött normálisan.
    Tényleg olyan lehetetlen egy normális Metro, Modern, vagy mosmár nevezzük UWP (kedden már így hívták) alkalmazást megírni? Még a Microsoft is képtelen rá?
    Ötödik, hogy szerintem fapad. Igaz, nem csak a levelező, hanem majd mindegyik app. Annyira igénytelen lapos vacak, hogy jájjj.
    Furcsa, mert androidon ugyanez a lapos izé van, de ott egy minimális eltérés van, és ott jól néz ki.

    "de soha nem volt problémám vele (Max annyi hogy nem mindig jelez a sarokban :B )."
    Hát, illene neki. Nagyjából más dolga nem is lenne. Ja, talán meg az élőcsámpa, de azt se csinálja.

    "Windows 10 Threshold 2 update coming in November"
    Tudom, csak azt akartam írni, hogy felesleges rá úgy várni, mint a messiásra. Akinek működget, az örüljön, ha nem vág tönkre valamit, akinek meg baja van a mostanival, az ne nagyon reménykedjen, hogy sokkal jobb lesz az update után.

    Amúgy magával a rendszerrel nekem se nagyon van túl sok bajom, mert hónapok óta fenn van, de azért nem cserélem le a mostani hetest, mert egyszerűen SEMMIT nem látok a win8 óta az újabb windowsokban, ami engem érdekelt volna. Ja, de, mégis. A Win8-ban lévő Onedrive, de azt meg kviették a tizesből.
    Néhány dolog van, többtucatszor írtam már a cégnek emiatt, le se tojják. Mivel nálam a 10565 tesztrendszer van fenn, ezért elfogadom, hogy nem teljesen kerek az egész. De amikor a 10166-os befrissült 10240-re, vagyis az elvileg végleges, stabil, kiadásra készített verzióra, azzal is megvoltak ugyanazok a nyűgjeim.
    Posta, naptár, powergomb bajok, néha az alvás se akar sikerülni neki, igénytelen kinézet, semmirenemjó appok. Úgy nagyjából ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák