Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz Grave_444 #143821 üzenetére

    :F :F Szintúgy. Ha van az alján home matrica, akkor az azt jelenti, hogy előtetelepítve volt, és a megfelelő verzió telepítése, illetve ha msd.ről letöltött és mct-vel (vagy rufussal pl), de ez mindegy is, készített pendrive-ról történik a telepítés, akkor nem is engedi választani, hogy mit telepíts, hanem telepíti a megfelelőt (home vagy pro pl), itt a home-t ugye. Szerény véleményem szerint telepítsd újra és be kell aktiválnia magát spico nélkül, amit amúgy sem kéne használni, ennél meg főleg :)

    vásárolt neten egy Home verziót, amit nem lehetett beaktiválni sehogy sem.
    Ezen sem kell csodálkozni, ha ilyen 1-2-3-5k kulcs.

    Szóval itt valami nem kerek, vagy alaplap, vagy ház csere volt akkor, de nem kerek.

    Én az ilyet úgy szoktam, telepítem, ha aktiválja magát akkr ok ok, ha nem az az ügyfél dolga, én nem teszek spico-t fel senkinek sem,
    1. utána telepít pl vírusírtót, az kiszedi, és hív újra, nem kell a nyűg feleslegesen.
    2. véletlen használja cégbe esetleg mennek ellenőrizni... stb.
    Had ne soroljam mik lehetnek a buktatók, tudod te úgy is. :) Meg lényegtelen is mer nem foglalkoznak vele. Szvsz az aktiválás nem a mi dolgunk, segítünk amibe tudunk, ez egyértelmű

Új hozzászólás Aktív témák