Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Heló mindenkinek! Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert már kezdek megőrülni. :W
    Direkt újraraktam a Windows 10 x64 Enterprise-t, tehát ezt kilőhetjük a megoldások közül. Az a problémám, hogy a System32-ben kellene módosítanom egy fájlt, de ehhez rendszergazdai jog kell (csak az én gépem, csak én használom, elvileg én vagyok a rendszergazda, de hát ugye windows...), amit úgy tudom, hogy úgy lehet megadni, hogy a System32 mappán jobb egérgomb --> Tulajdonságok --> Biztonság --> Speciális --> Átírom a TrustedInstaller-t az én nevemre (dave25) --> OK --> kilépek a tulajdonságokból, majd vissza --> Biztonság --> Szerkesztés --> és itt mindegyiknek bepipálom a Teljes hozzáférés-t, viszont miután Alkalmazás-t nyomok, kiírja ezt:

    Természetesen a Folytatás-ra nyomva kb. az összes fájlnál kiírja.
    Már próbáltam ilyen jobb gombos menüs megoldással is, rendes képes leírással is, de egyik sem jó. Még Windows 7 alatt sikerült a képessel, de aztán azt is újraraktam kb. 1 évvel később, és nem sikerült újra megcsinálni, ugyanezt a hibát kaptam. Haverom ugyanazon Enterprise Win 10-én tökéletesen ment, neki még a TrustedInstaller-t sem kellett állítólag átírni.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák