Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz quailstorm #105374 üzenetére

    Atomra fagyasztotta a gépet, csak a RESET gomb segített, volt programok amiket addig vizsgált indulásánál, hogy összeomlott és nem tudott végül elindulni. A játékokkal is sokszor volt baja. A rendszer indulásánál sokáig a biztonsági központ hibát jelzett volt hogy 2-3 perc után váltott zöldre a pajzs ikonon a jel, a vírusvédelem miatt. Gyakran a tálcaikonja meg sem jelent a gép bekapcsolása után. Tudom, hogy nem az adatbázis az erőssége de volt hogy egy napig nem jött frissítés és ezt a Windows hibának jelezte. Volt olyan, hogy a PC leállításakor dobott fel valami kérdést de már nem lehetett rákattintani, hogy jegyezze meg és tiltsa vagy
    engedélyezze, de ha automatára tettem akkor nem jegyezte meg, nem csinált hozzá szabályt.

    Ha valaki jobban áttekinthető tűzfalat akar arra ott pl. a Windows Firewall Control. Az izolálásra pedig sokkal jobb a Sandboxie nevű program, kiforrott akármit lehet benne futtatni.

    Kékes525

    Ez normális, nálam is kettő van:

    Miközben nincs Razer billentyűzetem csak Razer egerem. Ez valami Windows-os dolog.

    xeon forever

    Nem, már Windows friss telepítés után is ez a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák