Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz King Unique #71353 üzenetére

    8.1 telepítéshez nem kellett kód gyártó honlapjáról leszedett telepítővel, szerintem a core (home) verziót rakta fel, mert félreértettem a mondókád, és a témaösszefoglalóban szereplő kulcsokkal próbálkoztam aktiválni ideiglenesen, és a pro-nál nem megfelelő verzióra panaszkodott, a core kulcsot beírva ez fogad:
    "Alapértelmezett termékkulcsot írt be, Az ilyen kulcsok aktiválásra nem használhatók"
    Szóval nekem ebből annyi jött le, hogy a core (home) verziót telepítette, de aktiválni nem tudom, hiába gyári kulcsos a gép. De akkor megpróbálom az nmag-ról szedett őskori telepítőt és az összefoglalóban szereplő kulcsot.

    Szerk.: őskori telepítővel (msdn "N"-es verzió) nem is enged tovább:
    "a megadott termékkulcs telepítésre elérhető windows-lemezképek egyikéhez sem illik. Adjon meg másik termékkulcsot"
    De másik kulcs beírására nincs lehetőség :DDD

    Le tudnád írni szájbarágósan úgy, hogy egy enyhén értelmi fogyatékos is megértse?
    Ssd-t raktam a gépbe, szeretnék új rendszert húzni, és a gyári (oem bios key) kulccsal aktiválni. 8-at nem tudok telepíteni, csak 8.1-et tudtam idáig összehozni.
    Félreraktam vész esetére a gyári hdd-t, mert vannak rajta adatbázisok és egy speciális célszoftver, szükség esetén visszarakom, hátha abból több infót lehet kinyerni.

    Sry, szerintem olyan vagyok, mint a 80-as szeg, hiába töltök 10 perc alatt 140 vagy afölötti iq teszteket, sajnos a handicap hatványozott. Amíg nem értem valaminek a logikáját, addig vannak gondok :B
    Kisgyerekként 95 kódját fejből tudtam, 98-at is, ME már necces, szóval nem ma kezdtem, de minden eddig tapasztalt logikát nélkülöz ez a 8-8.1-es témakör.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák