Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozsvar

    tag

    Sziasztok!

    Van egy gondom, ha erre tudjátok a választ, nagyon hálás leszek. Zsír új Probook 450, eredeti Windows 8.1-gyel. 2 hétig semmi hiba, de egyik napról a másikra olyat művel, hogy a bedugott USB-s WD vinyót elfelejti. Tehát bedugom, megjelenik a sajátgépben, de ha bezárom és újra megnyitom, vagy ütök egy F5-öt, eltűnik a listából. Lemezkezelőben viszont látszik, betűjele is van. Próbáltam módosítani, hogy mindig fixen azon a betűjelen jöjjön, de nem segít. Csináltam egy parancsikont a meghajtóra, és ha el is tűnik, arról mindig meg tudom nyitni. Sőt, bármelyik program "megnyitás.." párbeszédablakában is tudom tallózni, működik, csupán a sajátgép (pontosabban "Ez a gép") alatt nem látható. Hardveresen OK, energiamenedzsment sem kapcsolja ki, megnéztem. Kolléga néhány napja átnevezte a az "Ez a gép" ikont "SZG"-re, elmondása szerint más nem történt. Antivírus aktív, és más gond sincs a géppel. Valami ötlet? Angolul is próbáltam ráguglizni, de 10-ből 11x az a gond, hogy nem kap betűjelet, és küldik a usert a lemezkezelőben, nekem viszont ugye nem ez a gondom. ClassicShell bezavarhat?

    "In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

Új hozzászólás Aktív témák