Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz taip #45390 üzenetére

    Mivel DOS volt rajta, így igazából szerintem kezdd elölről a telepítést. És törölj minden! partíciót, azt a kettőt is. A leírásod alapján szerintem Lenovo a gép. Az egyik partíció a DOS partíciója, a másik meg általában annak a helyreállítója. (Ha jól sejtem, az egyik aktív, ha nem, akkor a C: -d az aktív partíciód.) Nincs rájuk szükség.

    Lemez be, összes partíció törlése, majd újrapartícionálás, ahol minden NTFS leszen - itt valószínűleg létrehoz egy 100-300MB közötti partíciót is a rendszer a BCD-nek, de ez nem érdekes. Majd telepítés után újra csinálod ezt a létrehozást, ahol a párszáz megás és a rendszerpartíciót kijelölve meg fogja csinálni a mentést.

    (1. Valószínűleg van rajta, csak nem MS-kompatibilis filerendszer.
    2. Ez a DOS-partíciód, de mivel valószínűleg ez az aktív partíciód, ezért a BCD-t oda tette a telepítéskor, ezért lenne muszáj backupolni ezt is.
    3-4. Jól mondod.)
    BTW: a 3 terás dologról mutass lemezkezelős képet, azt én is megnézném. De remélem nem te nézted be: 1000MB és 996MB az összesen nincs 2GB...

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák