Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freereider

    csendes tag

    Sziasztok! Olvasgattam itt 1 keveset , de nem igazán találtam választ a problémámra. A gondom az volna hogy nem engedi felrakni win8 at. Berakom a telepítő lemezt bootol, és amikor ki akarom választani hogy melyik meghajtóra telepítse azt írja hogy valamilyen formátumok vannak a lemezen és hogy ilyen, és olyan típusú rendszereknél csak valamilyen formátum lehetséges..(formátumot azért nem írtam mert nem emlékszem rá) Az összes meghajtóra ezt írja... Formáztam de akkor is.. töröltem a meghajtót, de utána valamilyen hiba miatt nem tudta megcsinálni az újat...Azután visszaraktam a win 7 est próbáltam hogy akkor ráfrissítem itt rendesen futott a telepítés 2x vagy 3x kérte hogy indítsam újra a gépet az utolsó újraindítás után viszont azt írta ki hogy "1 váratlan újraindítás miatt nem lehet folytatni a telepítést" 1x valaki azt mondta win7 nél AHCI re kell állítani valamit a biosban mert úgy jó és gyorsabb is a régi alaplapomon ezt nem lehetett csak sata modban engedte most asus m5a97 evo r2.0 alaplapom van ami "gyárilag fel van készítve" win8 ra keresgéltem a biosban és alapból AHCI- re van állítva bár 6gb/s os az alaplap és a vinyó is amire kerülne... lehet az volna jobb? mondjuk azt is elfelejtettem hol kell ezt az AHCI-t állítani.. vagy mi lehet a probléma miért nem engedi a telepítést?

Új hozzászólás Aktív témák