Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    Szerintem ez egy rohadt jó rendszer lesz. Sok az újdonság, de nem lehet rá mondani hogy lehúzás amit a MS csinál, mert nekem uncsi lett volna egy újabb üveges-asztalos felület. A Metro felület meg nagyon jó lesz, gyors mint az állat, a Tile-okra ha ránézel akkor rögtön képben leszel nagyjából hogy mi történt nemrég. Szorosabb Facebook integrációval láthatod mi van a barátaiddal, és már be sem kell lépned az oldalra. Ott lesz minden előtted.
    Én még hiányolok egy natív Messengert is, mint ahogy a WP7.5-ben van. Bár ki tudja... lehet hogy lesz, ez amúgy is csak egy fejlesztői verzió. :)

    Tegnapi előadáson végig azt éreztem hogy a telefonon lévő rendszert kapom meg a PC-mre, de ezt nagyon jól megalkotva.

    Alig várom már a Metro-s alkalmazásokat. :D
    Szerintem ti is megfogjátok szeretni később, mert belátjátok azt hogy a csempék olyanok mint az ikonok, csak még plusz infókat is láthattok rajtuk, és ki-be tudtok az alkalmazások között járkálni, nem kell bezárni őket. És ha átnéztétek a napi érdekességeket, akkor jöhet egy kis játék. :P

    Ha meg nem Metro-s appokat akartok futtatni, azokat is ki lehet tenni Metro-ra.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák