Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Letta92

    csendes tag

    Melyik az ajánlott rendszer erre a típusú laptopra; Sony Vaio VGN-AR630E (600 Series)?

    XP 32bites,64bites, Win7 32bit, vagy 64bit, Win8 32bit, vagy 64bit?
    Core2 Duo processor T7250, 2GB RAM. Eddig Win7 Professional 64bites futott rajta, azzal is elment sokáig, több, mint fél évig használtam, csak problémázott a driverekkel, illesztőprogramokkal. Meg hülye dolgokat kezdett csinálni, fagyott, összeakadt, ha alvó üzemmódba kapcsolt és felkeltettem kiírt egy hibát fekete képernyőn és enterrel lehetett belépni. Ezért újrahúztam, rá tettem egy Win7 Pro 32bitest, de ezzel is folyamatosan hibákat ír ki a driverek telepítésénél. Illesztőprogram-probléma. Ezt dobja fel, minden rendszer indításnál. A 64bitesnél meg mikor telepítettem a drivereket, mindig ki írta ezt is, meg hogy az illesztőprogram 32bites rendszerre lett készítve, de csak azaz egy letöltési lehetőség van a driverekhez a hivatalos Sony honlapon. Ráttettem most ugye a 32bitest és ez se jó, ugye.
    Win8 32biten gondolkodtam, de nem biztos, hogy ez jó ötlet. Lehet az XP lenne a nyertes, de abból is inkább 32bit, vagy 64bit?
    Ja és még annyi, hogy Vistát tuti, hogy nem raknék rá... Volt már az előző gépemen pár évvel ezelőtt, egyáltalán nem voltam vele megelégedve. A többi - Win7, Win8, XP - szerintem mondhatni rendben vannak.
    A driverek miért hisztiznek erre a 32bitesre a Win7-nél??? Mit csinálhatnék vele?

  • Letta92

    csendes tag

    válasz LonGleY #38786 üzenetére

    Nagyon köszönöm a válaszod. Végre képbe kerültem a driverekkel kapcsolatban. :) XP-t én se szerettem volna, csak nagyon muszájból...
    Egy másik oldalon viszont azt írták a Win7-ről, hogy egy ilyen procihoz és 2GB RAM-hoz a 32bit ajánlott. Erről mi a véleményed?
    És még valami lenne... Ez az oldal, amit belinkeltél bármelyik típusú notebookhoz jó?
    Van nekem egy DriverGenius nevű programom, az is talál drivereket hozzá. Érdemes inkább azzal letölteni, amit kidob találatnak?
    Köszönöm a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák