Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ace05

    senior tag

    Feltettem a gépemre a Win 8at úgy hogy felülírja a win 7etet de nem jött be ezért vissza raktam az előzőt formázás nélkül mert sok dolgom volt rajta. A win7 rendesen fel is ment ,de a gondom a win 8 , mert a darabjai még megtalálhatóak a windows.old mappában. És hiába módosítom az engedélyeket nem véglegesíti az oprendszer mert azt mondja hogy system szintű felhasználóra van szükség! Hogy törölhetem mert vagy 20 gb van a mappában és kéne a hely!

    [ Szerkesztve ]

  • ace05

    senior tag

    Szeretnék segítséget mert egy akkora kapitális baromságot csináltam hogy még mindig fogom a fejem .Először is van egy laptopom aminek a 300gb vinyója két partícióra van szedve 1 partíció 30gb ezen van a win 7 a második 270gb ezen meg az egyéb dolgaimat tárolom. Mivel kijött a win8 bétája én hülye barom gondoltam kipróbálom de ott megakadtam hogy nem tudta elkezdeni a letöltést mert nincs elég hely a C.meghajtón ezért a Dokumentum mappámat áthelyeztem a D meghajtóra hogy legyen helyem .Win8 lejött/bootolható win8 készítése pendrivrera és feltelepíteni a D meghajtóra (mert ott volt elég hely ) . Win8 felment rendesen semmi gondom nincs vele működik mellette a win 7 is. De az egyetlen problémám hogy a dokumentumaim amit áthelyeztem a D meghajtóra eltűntek , de nem teljesen. Ha belemegyek a mappába akkor azt írja hogy üres mindkét operációs rendszer de ha rákattintok jobb gombbal és megnézem a tulajdonságait akkor látom hogy a mappa 2.98gb ami eredetileg volt hogyha beállítom hogy ne legyen írásvédett akkor látom hogy alkalmazza a benne lévő fájlokra de ha befejezi akkor üres lesz a mappa megint de még mindig 2.98 gb a tartalma. Mit csináljak hogy láthatóak legyenek mert nagyon kellenének ami benne vannak !

  • ace05

    senior tag

    Valaki sikeresen visszatudott állítani sérült profilt? Egy kolléga kérte a segítségemet. Valamit elcseszett a fia a laptopján. Nem tudom mit csinált, de már úgy kaptam meg, mintha bedobált volna mindent az asztalra, de még így is hiányoznak dolgok. A regeditben meg kellene lenni egy .bak fájlnak a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
    Na az nincs. Ennél a pontnál lehet bármit csinálni, vagy mehet a reinstall?

Új hozzászólás Aktív témák