Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz Sub-ZeRo #9385 üzenetére

    Ezen problémámat fűzöm tovább.
    Az, hogy nem 2mp alatt áll le (bár kellene az SSD miatt), csak egy kicsit zavar.
    Az sokkal jobban, hogy nem tudom mi folyik a háttérben és mi az az alkalmazás, ami nem olyan rég óta belerondít a win7-be.
    1 éve telepítettem, eddig minden tiszta volt Win7-el kapcsolatban, a kezdeti telepítési (SSD, 100MB partíció) és az "alvás" anomáliákon kívül. Szóval idegesít, ha valamit nem értek és nem tudok megoldani.
    Valahogy csak nyakon lehet csípni azt az alkalmazást, amiről nem tudom hogy fut és a Win7-nek kell kényszerítetten leállítania. Vagy nem?
    (Steam és akármilyei, Origin, MSN, Win Marketplace kizárva. És mi van ha férget kaptam és annak kell még elküldenie az infókat valahová, leállítás előtt? - bár az ESET 5.0.95.0 nem reklamál)
    Más ötletem nincs mint hogy a leállítási folyamatot felveszem teló kamerára, kockánként megnézve a felvételt, hát ha látom a képernyő kiírást... mondjuk ennek kevés az esélye.
    De tényleg nincs valami korrektebb megoldás lefülelni azt az alkalmazást, ami a tudnom nélkül fut és a Win7-nek kell kényszerítetten bezárnia?

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák