Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz NemszakiTomi #58312 üzenetére

    "Beállítottam, ahogy írtad (net use p: \\B-gep\megosztas /persistent:yes), viszont amikor indítom a kliensről a szerveren lévő exe fájlt, ugyanúgy ott van a kis pajzs az ikon jobb oldalánál (a kliensről nézve a szerver megosztott mappáját betallózva), és ugyanúgy írja, hogy "ez a fájl nem megbízható helyről származik... a fájl külső helyen van, a helyi hálózaton kívül..." Az elérési útnál pedig megint nem betűjeles meghajtóként írja, hanem \\gép02\ittvan... ez persze a program megzakkanását is okozza, amikor próbálnék menteni a szerverre, ahol a program eredetileg található.

    Nem igazán értem, hogy miért nem betűjellel írja, és miért \\gép02... elérési útvonalat ír."

    A halozati meghajtokra mutato hivatkozasokban a megosztas URL cime (es a "szerver" neve) is benne van, valoszinuleg azert, hogy ha inaktiv (bontott) a kapcsolat, akkor is legyen lehetoseg megprobalni kapcsoldni a hivatkozott dologhoz.

    "Van tipped, hogy mit szúrhattam el?"

    Lehet, hogy nem elszurtad, hanem a program alkalmatlan az ilyen jellegu felhasznalasra (feltetelezi a mindig es kesleltetes nelkul elerheto meghajtot).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák