Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz SamSem58 #35525 üzenetére

    Tudom hogy mi volt a probléma, a kékhalált beszéltük először, arra kerestünk megoldásokat, és mondtad, hogy most azóta nincs kékhalál. Én az internet problémára kérdeztem, hogy ,,Ez még mindig fent áll?", azok után is, hogy a kékhalál megoldottnak látszik. Azt is írtam, hogy azért kérdem, mert lehet a kettő probléma összefügg.

    Internet problémára: általad leírtak szerint a net sebessége megvan. Következőnek azt kéne megnézni, hogy használja-e valamilyen folyamat a háttérben a netet. Routered van, akkor első lépésként változtasd meg a wifi jelszót, nem-e az egyik szomszéd lopja a netet :D Tudom hülyén hangzik de lehet hogy ezért lassu a net. Szóval változtasd meg a wifi jelszót. Aztán meg kéne nézni, hogy használja-e a háttérben valamilyen folyamat az internetet. Egyszerre az egyik gép menjen. Netlimiter -> ingyenes program, az internetkapcsolatok szűrésére, folyamatonként lehet korlátozni a sebességet, stb. Arra kellene most, hogy megnézzük, használja-e valami a háttérben a netet.

    Ha nem találunk semmit, akkor nem a nettel van a baj, hanem a böngésző nem tudja megjeleníteni a tartalmat, proci vagy vga driver probléma lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák