Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gt7100

    tag

    Na ez most WTF? :W
    Tegnapelőtt még semmi baja a gépemnek (win7 sp1 x64), ma indítom a windows update-et, egy svchost -k netsvcs processz az egyik magot 100%-ra kihajtja, de az update-ek letöltése permanensen 0%-on marad.
    System restore nem segít.
    Találtam a MS oldalán valami helyreállító szart, amit adminként futtatva törölte a windows update korábbi szemeteit, futott az update keresés úgy egy órán át, de utána, ha lassan is, elindult az update.
    Jó. Akkor visszatöltöm azt az állapotot, ahonnan a system restore-ral eljöttem.
    Újrafuttatom az update keresést. Újabb egy óra, mire összeszedi. De... megint 0%-on marad és nem mozdul.
    Ráadásul, ami sokkal nagyobb gáz és nem tudok vele mit kezdeni, hiába van bejelölve, hogy "Allow all users to install updates", mégis kéri az admin jelszót az update-ekhez.
    Az első problémát talán megoldom azzal, hogy újra lefuttatom azt a MS-tól letöltött resetelő programot, de hogy a fenébe állítsam vissza, hogy nem admin userből, az admin jelszó megadása nélkül tudjam telepíteni az update-eket?
    Win7 SP1 Home verzió, szóval GPO matatás nem jöhet szóba, a "Change settings" alatt meg eleve így van beállítva, de próbáltam kikapcsolni, majd vissza, tojik rá...
    Egyre jobban vonz az ötlet, hogy a csukott ablakon hajítsam ki a gépet windows-zal együtt... :(

Új hozzászólás Aktív témák