Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok fórumtársak. Pár napja a következő problémával szembesültem: Az egyik sokat használt pendrive-om hoz a win nem akart illesztőprogramot telepíteni (nem is értem miért akart volna nem szokott csak mikor először használom) de nem foglalkoztam vele kihúztam bedugtam és ment tovább. Aztán az egyik telefonomhoz sem akart illesztőprogramot telepíteni pontosabban felismeri tudok fájlokat mozgatni minden irányban de a csatolt képen megjelenő ismeretlen eszköz fogad. (ezen is túltettem magam és jött a harmadik probléma: egy másik telefonom szerettem volna csatlakoztatni először felraktam a driver-ét még nem csatlakoztattam máris ugyanez az ismeretlen eszköz fogadott. Ha rádugom a gépre szintén tudok fájlokat mozgatni de például a telefon szoftverfrissítését nem engedi mert nem látja a gyári programja a telefont csak félig-meddig (értsd: lehet importálni-exportálni de mikor ki akarja olvasni belőle az adatokat már nem látja) természetesen a másik gépemmel ezek a hibák nem jelentkeznek. 4 USB van a gépemen ebből kettő folyamatosan használatban de bármelyikbe csatlakoztatom (sőt nem is kell lásd amit fent leírtam) ugyanez a hiba. Ezért gondolok szoftveres bajra.
    a rendszer: Windows 7 prof 32bit

    Természetesen automatikus keresés megvolt a win update webhelyen is de semmi.
    1

    [ Szerkesztve ]

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák