Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Suleji

    csendes tag

    Ahoi!

    Egy olyan problémám lenne , hogy most váltottam net szolgáltatót és meg is kaptam minden információt a belépéshez.
    Csak hogy 651es hibát kapok , minden egyes alkalommal ahányszor megkísérelek belépni.

    A netem 30/30 fiber net , mivel kábel net ezért gondolom tudok router és modem nélkül is csatlakozni és hát így is szeretnék , de mindenesetre van egy D-link wifis routerem
    Próbáltam ezzel is de nem ment a hiba ugyanaz , PPPoE kapcsolódást választottam , nem tudom jól döntöttem-e , úgy tudom ezt csak Adsl-nél kell de Dchp-vel se ment..
    Próbáltam fájl átírást a system32-ben raspppo fájlt... nem ment
    akkor gondoltam megnézem az Ip címem , beállítottam automatikusra és a DNS-t is.
    Így se jó.... ok akkor ipconfig és renew... mivel rossz az Ip cím amit kihoz a config , mert az az Ip felvan tüntetve a papíron amit mellékeltek , hogy ha az szerepel ott akkor cserélni kell.
    meg ispróbáltam renew-al , el is kezdi az Ip konfigurálását de pár perc múlva kiírja , hogy
    Hiba történt a helyi kapcsolat adapter megújítása közben: nem sikerült kapcsolatot létesíteni a DCHP kiszolgálóval...
    Szóval így se jó...nem értem korábban nem volt ilyen probléma...
    Lehet elfelejtettem valamit??
    Megköszönném valaki segítségét , tényleg mert már 5 órát szórakoztam vele... :S
    Amúgy most mobilnetről vagyok , de amikor a másikat akarom aktiválni vagy Ip-t kérni mindig letiltottam... szal ez sem lehetett akadály... tűzfal off virusírtó off...
    Windows 7 Ultimate egy hete telepitettem újra...

    PLS HEEELP!!!! :(

Új hozzászólás Aktív témák