Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz pete_21 #786 üzenetére

    Foobar-ra szokták mondani, hogy hűdejó, de egyébként (szerintem) jóval több múlik a hangkártyán és a hangfalakon, mint azon, hogy valaki milyen lejátszóval bohóckodik egy szar alaplapi hangkeltővel meg párezer forintos hangfalakkal. Ja, meg persze EQ-t buzerálva :DDD

    Sectumsempra - For Enemies

  • Steelmanus

    addikt

    válasz pete_21 #786 üzenetére

    Az AIMP nem jatszik le *.midi fajlt csak ha van SoudBank ez egy *. sxx fajl a System32 mappaban, pl a Creative 5.1 tol van, de azt hiszem hogy lehet potolni valami mas *.dll-el, viszont tenyleg jo, es kicsi, sokaig hasznaltam 6 Mb korul fogyasztott, lekuldve a talcara 1 Mb. Viszont a Foobar sokakszerint azonos hardveren szol a legszebben a Winamp-ot en mar reg szamuztem akkor volt a legjobb amikor csak zenevel foglalkozott az pedig a 2.9 volt, ma 5.x viszont es igaza van Morden24 tarsunknak egy nagy dagadt valami, es ha felteszed nezd meg mindig a javitas hibajegyzeket amit leirnak ritkan kevesebb 50 sornal.van belole viszont portable igy nem kell telepiteni. A Foobar-t egyszer kiprobaltam nem tetszett de azert a hozzaertok azt tartjak a legjobbnak. Sajnos a SB 5.1 karimat mar nem hasznalom W7 alatt maradt a Realtek lapka ami csak a helyet foglalja a lapon viszont en a KMPlayer-hez rendeltem mindent ugyhogy a zene is azon szol, de szerintem a VLC is siman lejatsza a zene fajlokat.

Aktív témák