Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz v.tom #44695 üzenetére

    Windows\SoftwareDistribution\Download mappa tartalmát törlöd, majd restart és újra próbáld meg a WU-t.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Steelmanus

    addikt

    válasz v.tom #44695 üzenetére

    Sziasztok!

    Csak erdeklodeskent kerdem az SP1 javito csomag fel van telepitve a gepedre?
    (#44696) Sub-ZeRo jol valaszolt ezt a hsz.t is azert irom mert tobben panaszkodnak a WU miatt, peldaul .
    Akkor elfelejtettem megkerdezni, azert teszem most mert en beleintegraltam az SP1-et a telepitobe amikor megjelent, es nemreg ujra telepitettem a gepemet a W7+SP1-el.
    Ezek a frissitesek mind Ajanlott frissitesek es a nalam a datumuk megegyeznek a telepites datumaval, vagyis amikor mar fent volt az SP1 jelentkeztek a frissitesek is.

    Azt nem allitom hogy konkretan az SP1-hez kothetoek ezek az Ajanlott frissitesek csak furcsanak talalom az egybeesest hogy masnal is ilyen formaban jelenik meg a hiba.
    Akit linkeltem Nala az volt a problema hogy ugyan telepitette a W7 a frissiteseket inditaskor csak utanna vissza is vonta, termeszetesen addig az Asztal nem jelent meg amig ez a procedura (telepites majd visszavonas) le nem zajlott.
    Nala csak ez a harom okozott hibat kb2492386, kb2506928, kb982018 mig Nalad ez kettovel tobb, kb2492386, kb2506928, kb982018, kb2522422, kb2515325,

Aktív témák