Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz scope2007 #43749 üzenetére

    A marhaságot utólag szerkesztetted át, hogy idézőjelekbe legyen... :((( Na de apróságokon nem fogunk összeveszni, csak lehetőleg ne állíts olyat, amit én nem írtam. Még idézőjelekbe se!

    A többiről - ideértve a rendszer-visszaállítást is - meg már leírtam a véleményem, aki meg akarja érteni, az meg is érti. Számomra egyszerűbbnek tűnik pár kattintásból visszaállítani a rendszert egy esetleges összeomlás esetén (na nem mintha olyan sűrűn kellene használni, de megnyugtat a tudat, hogy ott van ha kell), mint újrahúzni az egészet (nekem lassan egy hét kellene ahhoz, hogy friss rendszer esetén mindent beállítsak, úgy ahogy már megszoktam). Örülök neki, hogy neked erre is van időd és gondolom nem ment semmilyen program a c meghajtóra és még véletlenül sincs ott semmilyen dokumentum, vagy kép. ;]

    "és nem is lesz"

    Ez az amit se te, se más nem fog tudni megmondani előre, hogy mikor lehet szükség a rendszer-visszaállításra.

    Fentebb írtam már, hogy nem az a probléma, hogy te kikapcsoltad, azt csinálsz amit akarsz. De olyan jól összeszedted azt az írást, akkor legalább annyit tegyél bele, hogy a rendszer-visszaállítás kikapcsolása nem javasolt.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Aktív témák